Acıbadem Tıkalı Lavabo Açma

Acıbadem tıkalı lavabo açma firması olarak evlerde ve iş yerlerinde mutfak giderlerinde yemek artıkları yüzünden meydana gelen tıkanmaları lavabo tıkanması açma hizmeti vererek tıkanıklık açan servistir. Acıbadem lavabo tıkanıklığı açma lavabo tıkanıklığını robotla açan firmadır. Lavaboda biriken yağ ve yemek artıklarının lavaboya atılması yüzünden lavaboda giderlerinde sıkışmalar ve tıkanmalar görülür. Giderin içerisinde biriken su lavabonun içerisinde bulunan atıklardan dolayı gidecek bir yer bulamaz ve en sonunda borunun patlak vermesine sebep olur. Tıkanan boru yetmezmiş gibi bir de su sızıntısıyla uğraşmak canınızı fazlasıyla sıkabilir. Tıkanan lavabo açma hizmetimizden yararlanmak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Acıbadem Lavabo Tıkanıklığı Nasıl Açılır

Acıbadem tıkalı lavabo açma tıkanan lavabolarda biriken yemek artıkları , tortu ve diğer pislikler etrafa kötü koku yayılmasına neden olmaktadır. Lavabo gideri açma hizmeti almadan önce alınması gereken bazı tedbirler vardır. Bunlar bulaşık yemek artıklarının lavaboya karıştırılmaması , yemek yağlarının lavaboya dökülmemesi , inşaat halindeyken lavaboların doğru kırılıp döşenmesi gibi bazı unsurlar vardır. Tıkanma açma ve zamanla oluşan kötü kokulardan dolayı oluşan mikroplardan kurtulmak için lavaboların basınçlı su veren cihazlarla belli aralıklarla yıkanması gerekir. Tazyikli suyu boruya gönderen cihazı lavabo borularını temizleyip kalıntılardan arındırdığı için tıkanıklık olması engellenmektedir.

Acıbadem tıkalı lavabo açma robot makine gibi gelişmiş yöntemlerde tıkalı lavabo açma konularında en çok tercih edilen ve sonucunda yüzde yüz çözüme ulaşılan yöntemdir. Gidere gönderilen görüntüleme cihazı tıkanıklığın yeri ve hasarı tespit edilir , ardından gönderilen robot cihazlar ile tıkanıklığa sebep olan kalıntılar parçalanarak lavabo açılır. Boruda herhangi bir atığın kalıp kalmadığı tespit etmek için tekrar gönderilen cihazlarla borunun son durumu tespit edilir. Bazı durumlarda ise borunun su yıkama cihazları ile son kalıntıları temizlenmesi gerekmekte  en son hamle ile boru tazyikli su ile yıkanarak lavabo tıkanıklığı açma işlemi hiçbir kırma dökme olmadan ve hiçbir şeye hasar verilmeden onarımı yapılır.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55