ataşehir barbaros lavabo tıkanıklığı açma

Ataşehir Barbaros lavabo tıkanıklığı açma firması olarak kameralı robot cihazlarla lavabo giderine tıkanan yabancı giderleri lavabo tıkanması açma ve makineli lavabo açma hizmetleri vermekteyiz. Lavaboların içerisine bilinçsiz bir şekilde atılan yemek artıkları , çay çöpleri , peçeteler vs. lavaboların tıkanmasına sebep olmaktadır. Musluktan dökmüş olduğunuz su lavabonun tıkanmış olması yüzünden gidecek bir yer bulamaz ve lavabonun içerisine dolmaya başlar. Bu da pis bir koku ve kötü bir görüntüye yol açar. Tıkalı lavabo açma servisimiz eski geleneksel yöntemleri bir kenara bırakarak robot makinelerle lavabo açma servisi vermeye başlamıştır.

Barbaros Tıkanmış Lavabo Açıcı

Barbaros lavabo tıkanıklığı açma servisi basınçlı yıkama cihazı ile kanallardaki kirliliğe hemen müdahale edebilir. Basınçlı cihazların aslında plastik olan bu sistemlere en ufak bir zararı yoktur. Çünkü tek bir noktadan uygulanarak kullanılmaz. Uzun bir hortumu vardır ve atık olan yere kadar ilerletme özelliğine sahiptir. Bunu da yönlendirilebilir robot sistemlerimiz ile yapıyoruz. Elbette lavabo kanalı içinden görüntü alabilecek bir kamera ile de her zaman el bilgisayarı ile takipte kalarak işlemleri sürdürüyoruz. Örneğin, uzun saç kalıntıları, sakal artıkları, lavabo kenarı temizliğinden arta kalan malzemelerin kanala dökülmesi, evi temizledikten sonra çeşitli bezlerin suyunu lavaboda yıkamanız bazı sıkıntılara yol açabilir. Elbette bu örnekler daha fazla çoğaltılabilir ve bizim yaptığımız şebekeden çekilecek bir miktar suyun cihaz ile hızlandırılarak buhar tanesi gibi bir kıvamda kanallara göndermektir. En iyi sonucu almak için bazı testler ve en son kamera ile teyit aldıktan sonra artık lavaboda meydana gelen tıkanma problemlerinde kesin sonucu bizimle elde edebilirsiniz. Lavabo açan tesisatçı hizmetimiz için bizlerle iletişime geçiniz.

Ataşehir Barbaros lavabo tıkanıklığı açma kameralı cihazlar sayesinde atık bölgesini nokta atışı yaparak bulan tesisatçıdır. Kameralı tıkanma açma işlemi sayesinde hiçbir kırma dökme işlemi yapılmayacaktır. İşlemlerimiz 1 yıl boyunca garanti kapsamındadır. Ve tamirini yaptığımız yer arıza vermesi durumunda ücretsiz olarak hizmet vereceğimizden emin olabilirsiniz. 0551 231 83 55 numaralı telefondan bizlere 7/24 ulaşabilirsiniz.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55