Ataşehir Esatpaşa Lavabo Tıkanıklığı Açma

Ataşehir Esatpaşa lavabo tıkanıklığı açma firması olarak tıkalı olan lavaboyu kırmadan ve dökmeden son teknoloji cihazlarla açmaktayız. Aynı gün içerisinde Çözüm Merkezi olarak Ataşehir ilçesine hizmet vermekteyiz.

Esatpaşa Cihazlı Lavabo Açma

Ataşehir Esatpaşa lavabo tıkanıklığı açma kamera kullanarak lavabo açan firmalar kapsamında çalışmalar yapmaktadır. Tıkalı olan nesnelerin ne olduğu fark etmeksizin hepsi için özel tekniklerimiz vardır. Ataşehir Esatpaşa lavabo tıkanıklığı açma ile standart bir lavabo açıcı ile aramızdaki farkları yazmak istiyoruz. Lavaboların hemen ilk suyun geçtiği bölgesi olan eviye delikleri zamanla tıkanabilir ve orada genelde çeşitli uzun saçlar, yemek artıkları başlıca yazılabilir. Bazen çok sert kıvamda meydana gelirken evlerinizdeki lavabodan suyun geri gelmesi gibi durumu çözmek için darbeli matkap ile o deliklerin yeniden tam olarak açık olması sağlanabilir. İkinci aşamada ise hemen anlattığımız eviyenin biraz daha aşağısı için kameralı lavabo açma sistemi kullanılır ki orada ne olup bittiğini anlamak ve atıklara yönelik direkt kanalları rahatlatmak adına gerek darbeli, gerekse su ile bu sonuçları lavabo açan tesisatçı ile hemen alabilirsiniz. Yine aynı robotla lavabo açma sistemler ise daha uzakta yani artık lavabo ayaklarının olduğu bölgeye bakacak olursanız duvar bölmesi veya direkt zeminden bağlantılı biraz daha geniş bir boru ile atık hattı vardır. İşte bu cihaz ile oralara nüfuz ederek belki çok sert oluşumlar için direkt kimyasal takviyesi yapmak gibi özel amaçlarımızda olabilir.

Ataşehir Esatpaşa lavabo tıkanıklığı açma kanal iç çapı daralan ve lavabodan su gitmiyor gibi sorunları olan yapılarda içten yıkamalar yapan. Suyun hareket ettirici ve temizleyici özelliğini biz basınçlı su makineleri yardımı ile kullanır ve tamamen tıkalı lavabo kanalını içten temizleriz.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55