ataşehir lavabo açıcı

Ataşehir lavabo açma firması olarak lavabo giderlerine atılan atıklar yüzünden oluşan tıkanmaları makineli lavabo açma hizmetleri ile açmaktayız. Kırmadan kameralı makine ile lavabo tıkanıklığı açma işlemleri yapmaktayız. Lavabodan gelen kötü kokuları önlemek için kokuların geldiği yeri tespit etmek gerekmektedir. Lavabo giderlerine kamera ile bakılarak araştırma yapan lavabo açıcı firmamız hem bu tesisat sorunları hem de içerisi atık dolu olan yerleri gözlemler. Robot makinemize takılabilen aparatlar ile otuz metreye kadar boru içerisinden erişmemizi sağlayan çelik kıvrımlı yay sistemlerimiz bulunmaktadır.

Ataşehir Lavabo Açan Usta

Ataşehir lavabo açma lavabo kanallarını temizlemek için kameralı lavabo açma sistemleri ile kısa bir araştırma yapmaktayız. Lavabo kanalını su ile temizleme teknikleri de firmamızca yapılmaktadır. Basınçlı su cihazları ile yapılacak küçük ayarlamalarla dağınık olan pek çok kanalı eski hallerin geri döndürebiliriz. Gider içerisine kıvrımlı yay takılması makineli sistem ile bu yaya verilen titreşim ile giderlerdeki atıkları ilerletmekteyiz. Öyle bir makine düşünün ki atık türü ister hafif olsun ister daha ağır ve yerleşmiş atıklar olsun tüm hepsinden olumlu sonuç almamızı sağlamaktadır. Otuz metre menzili olan bu makinemiz ile tüm problemleri sorunsuz bir şekilde aşabiliriz.

Ataşehir lavabo açıcı kırmadan lavabo giderini robot cihazlar ile açan servisiz. Lavabo tıkanmalarını açma işlemlerinde garanti süreleri vermekteyiz. Mobil olarak gezen bir firma değiliz. Sabit birçok ofisimiz olup bu işlemleri çok uzun yıllardır yapmaktayız. Teknolojiye önem vererek robot makinemizdeki atık parçalama ünitelerimiz ile aynı gün içerisinde tıkanan lavabolarınıza kesin çözümleri sunmaktayız.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55