Ataşehir Lavabo Tıkanıklığı Açma

Ataşehir lavabo tıkanıklığı açma firmamızda kırmadan dökmeden robotla lavabo açma hizmeti verilmektedir. Lavabo tıkanıklığı nasıl açılır ; Kırmadan kameralı sistemle ilk önce tıkalı yer görüntülenir sonra robotla açılır.

Ataşehir Lavabo Açan Tesisatçı

Ataşehir lavabo tıkanıklığı açma aşırı külfetli bir iş değildir. İSKİ’nin uyguladığı tuvalet giderlerinin depolandığı bölmelerde atıkları geri çekmek için zaman zaman mahallelere araçlar göndermesini bilirsiniz. Bu süreçte etrafta yoğun şekilde koku yayılır ve rahatsız olursunuz. Biz ise cihazımıza maddeleri geri çekmek yerine, ne kadar yoğunluk ve birikme olursa olsun onları gerekirse cihaz ile ittirmek, veya içine girerek parçalanmasını sağlamak gibi tekniklerimizi uygulayarak, açılmasını sağlamaktayız. Ataşehir lavabo açan tesisatçı ile tüm işlemlerin ekonomik sınıfta yer almasından yanayız. Uygun fiyat politikasını sizlere sunmaya devam ediyoruz. Örneğin, halı yıkama makinesi ile kilim ve halılarınızı yıkadınız ve suyun içine baktığınızda yoğun olarak kıl parçacıkları, çeşitli kirli alanlardaki kalıntıları gördünüz ve onları sudan ayırarak çöpe dökmek yerine belki tercihinizi lavabodan yana kullanmış olabilirsiniz. Ayrıca benzer cihazlar ile ev yüzeyindeki kirlilikleri temizlerken maalesef benzer durumlar devam ederse tıkanma kat sayısı giderek artacak ve artık lavaboya bir bardak su bile dökmüş olsanız hemen o suyun yükselmesini görebileceksiniz. Biz ise cihazlarımızla örneğin 1 kg ağırlığında etrafa yayılmış atık madde olsun, elektrikli devinim ile hızlıca 30-40 santim ileriye taşıyabilir, tekrar uygulayarak açılmasını sağlayabiliriz.

Ataşehir lavabo açan tesisatçı ile fark edilebilecek sonuçları aynı günde görmeniz mümkündür. Ne kadar olumsuzluk olursa olsun personellerimiz en mantıklı olarak maddelere göre ne yapılacağını, nasıl açılacağını çok iyi bilmektedir.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55