ataşehir yenisahra lavabo tıkanıklığı açma

Ataşehir Yenisahra lavabo tıkanıklığı açma firması olarak lavabo tıkanıklığı açma cihazları ile giderde biriken atıkları tıkalı lavabo açma hizmeti vererek açmaktayız. Kameralı lavabo tıkanıklığı açma için sıhhi kanallarda kırmadan temizlik yapabilecek cihazları öneriyoruz. Mutfaktaki lavabo gideri ile hemen mutfak tezgahının altındaki bulaşık ve çamaşır makinesi gideri ortak olabilir. Üç sistemden geçen çeşitli nesneler, atık sularla birlikte malzemeler yavaşta kanal iç kısımlarını oldukça dar hale getirecektir.

Yenisahra Tıkanan Lavaboyu Açma

Yenisahra lavabo tıkanıklığı açma işleminde gider kanal daralan ve açılmayan sayısız türdeki nesneler kıvrımlı yay ile ortadan kaldırma işlemi yapmaktayız. Örneğin, çamaşır makinesi veya lavabo , banyo gideri de olabilir. Alakalı ek boru parçacığını çıkartarak kanalın içindeki son oluşumu anlamak için o noktalara bazı kameralar yerleştiririz. Görüntüleri alır ve acaba gideri tıkayan bazı kumaş parçaları mı var sorununa basınçlı su ile yıkama yaparak ilerletmeyi deneriz. İşe yaramazsa robot cihazdaki yakalama pensleri ile sabitler ve geri çıkartırız. Atık birikmesi eğer kanalın her tarafını doldurmuş ise o noktaya atığın orta yani göbek kısmı delecek şekilde müdahaleyi yine robot aygıt ile yaparken daha geniş olarak yine plastik gidere de zarar vermeden atık hareketliliği için farklı bir malzeme kullanırız. Helezon çelik malzemeli yay ise bahçe hortumundan daha kalın ve birkaç ek parça ile 30 metreye ulaşabilen kesici olmayan uçlardan meydana gelir ve bizler de cihaz ile titreşim dalgaları vererek ne kadar malzeme varsa yine suyla birlikte gitmesini sağlıyoruz.

Ataşehir Yenisahra lavabo tıkanıklığı açma için lavabo giderine kimyasal ilaç , sıvı , karbonat , lavabo açıcı ürün döktükten sonra lavabo giderinde delinme , yırtılma , atık suyun sızması meydana geldi gibi sayısız sorunlar bazen karşınıza çıkabilir. Biz tam çözüm için makineli müdahalelerde yanayız ve öneriyoruz. 0551 231 83 55 numaralı telefondan bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55