bağcılar tıkalı lavabo açan tesisatçı

Bağcılar tıkalı lavabo açan tesisatçı firmamız lavaboların giderlerine yapışan yabancı maddeleri lavabo gideri açma hizmeti sayesinde açmaktadır. Lavabo su gideri tıkanmasını makineyle açan servisiz. Lavabodaki su akışı nasıl düzelir? Lavabo giderini tıkayan sebepler arasında yağlanma , kireçlenme ve çeşitli atık nesneler mevcuttur. Bu nesneler bir noktadan sonra suyun geçiş hızını düşürür ve lavaboda geri tepme oluşturur fakat lavaboyu gider açma makinesi ile temizlemek , tadilat işi çıkarmadan uygun fiyatlar ile bunu sunmak mümkündür.

Bağcılar Tıkanıklık Açan Tesisatçı

Bağcılar tıkalı lavabo açan tesisatçı lavabo pimaşı açan robot kullanan tesisatçı firmadır. Tıkanmış lavaboyu açmak için her gün bizi arayabilirsiniz. Lavabo için uygun lavabo açıcı ilaç dökme gibi çalışmalar yapmaktayız. Kanalın içerisine takılacak ve ilerletilmesi yapılacak olan kamera ile lavabo giderinden dikkatli bir şekilde kamera ile görüntüleri elde ederiz. Lavaboyu temizleyen ve açan makine iki tanedir. Fayansı kırmadan lavabo su giderini açmak için gidere robot makinemizle bütünleşebilen ve eklenebilir çelik hata sahip gider içerisine takılan kıvrımlı yay ve onun ucuna da açıcı aparat takılarak atıkların bulunduğu bölgeye indiririz. Atık kümesini pimaş ortasından başlayarak uzaklaştırabilecek ve kenarlara herhangi bir zararı olmayan bu makinedeki yaya cihaz titreşimi uygulanır ve basınçlı su makineleri ile lavabo su giderinde temizlik işleminin yapılması sonucunda da tertemiz tesisat sistemlerine kavuşabilirsiniz.

Bağcılar tıkalı lavabo açan tesisatçı uygun fiyatlı lavabo açma hizmeti veren firmadır. Sektördeki çoğu firmadan uygun fiyata ve kaliteli hizmetler vermekteyiz. Ayrıca bu uygun fiyata yapılan tıkanıklık açma işlemlerinde bir yıl boyunca garanti servisi vermekteyiz. Bu garanti kapsamında ücretsiz olarak hizmet alabilirsiniz.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55