Bahçeşehir Lavabo Tıkanıklığı Açma

Bahçeşehir lavabo tıkanıklığı açma tesisat firmamızda kırmadan robotla lavabo açma ücreti 99 TL bizi 0551 231 83 55 ten arayabilirsiniz. Lavabo tıkanıklığı nasıl açılır ; kırmadan kameralı ve yaylı robot sistemleri kullanarak firmamız tıkanıklığı açmaktadır.

Bahçeşehir Robotla Lavabo Açan Tesisatçı

Bahçeşehir lavabo tıkanıklığı açma tesisatçı desteğini alarak lavabo içine düşürülen ve geri çıkartmak istediğiniz küpe ve benzeri cisimler konusunda sizlere gerçekten önemli seviyelerde destek içinde olabileceğimizi biliyor musunuz? Bunu başarmak için çoğu boru çapları ile uyumlu düzeyde kablolar, kameralar ve yakalama başlıkları kullanmamız yeterlidir. Ayrıca lavabolarda tıkanma varsa onlar içinde farklı bir başlık uygulayarak tam olarak verim almamızda mümkündür. Bahçeşehir lavabo tıkanıklığı açma ile tek seferli bizleri arıyorsunuz ve ekibimize sorunu anlatıyorsunuz. Donanımlı olarak yaklaşık 20-30 dakika içinde gelerek öncelikle evye altındaki boruları kontrol ediyoruz. Siz sadece küpe gibi cisimleri çıkartmak için çağırmış olabilirsiniz fakat temizlik içinde bu aşamadan sonra biz yardımcı olmak istediğimizi belirtelim. Eğer evye altından daha ileriye gitmişse üzülmenize gerek yoktur. Gider hatları yatay ve dikey olmak üzere çeşitli açılarda birbirine bağlanmıştır. Bize gerekli olan 30 metreden daha fazla ilerlememesidir. Eğer bu olmuşsa bile alt katlardaki komşularınızın lavabo gider içlerinden ana giderle yine bağlantı kurarak cisimleri bulmaya çalışabiliriz. Lavaboların içleri genelde susuzdur yani hava boşlukları vardır. Eğer bir takım atıkların içine girerse orada durması ve yapışması mümkündür. Spiral başlık yani yakalama aracı ile tamamen geri çıkartmamız mümkündür.

Bahçeşehir lavabo tıkanıklığı açma ile atık maddelerden tamamen kurtulabilir ve önemli cisimleri geri çıkartılması işlemleri için herhangi bir bölgeyi kırmadan zedelemeden bizlerden destek alabilirsiniz.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55