balmumcu lavabo tıkanıklığı açma

Balmumcu lavabo tıkanıklığı açma firması olarak lavaboya atılan yabancı maddeleri temizlemek için kameralı lavabo tıkanması açma servisi vermekteyiz. Kameralı robotlar yardımıyla lavabo giderinde tıkanan bölgeyi kolay ve hızlı bir şekilde bulmaktayız. Genelde çok uzun sürmeyen işlemlerde bazen tıkanıklık zor bit bölgede olabiliyor. Bunun yüzünden çok nadirde olsa tıkanıklık açma işlemi ortalamadan biraz daha fazla sürebilir. Teknolojinin de gelişmesiyle birlikte eski yöntemler yerine yeni güncel yöntemleri kullanmaktayız. Eski kullanılan yöntemlerde lavabo tıkanıklığının yeri tahmini olarak kırılarak ve borular yerlerinden sökülerek bulunurdu. Ama bünyemizde bulundurduğumuz cihazlar sayesinde artık kırmadan lavabo tıkanıklığı açma hizmeti verilmektedir.

Balmumcu Lavabo Açan Tesisatçı

Beşiktaş Balmumcu lavabo tıkanıklığı açma makineli robot işlemlerle gerçekleştirmekteyiz. Kameralı cihazı mutfak tezgahının altından göndererek atık birikme noktasına ulaşıyoruz. Monitör yardımı ile görmüş olduğumuz bölgeyi isteğiniz dahilinde sizlere de gösterebiliriz. Cihazın bir aparatı olan açıcı yayı atık noktasına gönderiyoruz. Bu yay kendi dönme gücü sayesinde atık noktasındaki tüm maddeleri parçalar. Bu parçalama sonrasında tesisatın içerisinde basınçlı ilaçlı su vererek tesisatın içindeki kirden arındırırız. Tesisatın içerisinde bir şey kalmadığından emin olmak için cihazlarla tekrar tesisatın içine bakar ve bu durumdan emin oluruz. Kameralı lavabo tıkanıklığı açma hizmetini profesyonel ustalardan almak için bizi arayınız.

Balmumcu lavabo tıkanıklığı açma işlemine ihtiyaç duyduğunuz zaman bizlerle iletişime geçiniz. Yemek sonrası lavaboya atılan yemek artıkları , çay çöpleri ve peçeteler vs. gibi maddeler lavaboyu siz farkında olmadan tıkar. Bu tıkanma sonucu lavabo musluğundan giden su bile belli bir noktada dolat ve lavabo süzgecinden geri lavaboya taşar. Bunun sonucunda pis kokular bile meydana gelebilir. Bu yüzden lavaboya bir madde atacakken 2 kere düşünmekte fayda var. 0551 231 83 55 numaralı telefondan bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55