Beykoz Lavabo Tıkanıklığı Açma

Beykoz lavabo tıkanıklığı açma tesisatçı firması olarak kameralı robot cihazlarla kırmadan ve dökmeden tıkalı lavabo açma servisimiz mevcuttur. Ayrıca 0551 231 83 55 numaralı telefonumuzdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Beykoz Robotla Tıkanıklık Açma

Beykoz lavabo tıkanıklığı açma robotla lavabo tıkanıklığı açan firma ile lavabodan su gitmiyor sorununa çözümler sunmaktadır. Pompa ile lavaboyu açamıyorum çözüm nedir gibi sorularda kanalın içlerindeki durağanlığı bir kamera ile araştırılması en doğrusudur. Bazı amatör firmalar direkt kanalı açıp içine tel takar ve eli ile ittirirler. Lavabo pimaşı hasarlı mı, su sızdırıyor mu, değiştirilmesi gerekiyor mu diye düşünmeden, araştırmadan bu tarz lavabo tıkanması çözümleri sizlere yarardan çok zarar verebilir. Beykoz lavabo tıkanıklığı açma lavabonun ortasında su birikiyor geri tepiyor sorununda evye giderindeki nesneleri ilk olarak kontrol etmektedir. Sakal tıraşı saç yıkarken tıkanan lavabolar genelde uzunca temizlik sonrasında gidere geçerken zorlanması ile olmaktadır. Birkaç dakikalık bu yönde ve duvarın arka bölmesindeki pimaş içinde ekiplerimiz güzelce kanalın içlerine bakıp atıkları bulur. En iyi lavabo gideri temizleme makinesi tel destekli olandır. Helezon yay ve gider türüne yönelik uygun bir telin takılması atık dolu olan lavabonun içinde cihazın çalıştırılması ile çok vakit almadan kanaldaki atıklar yer değiştirmeye başlar. Kullandığımız kameralı lavabo tıkanıklığı açma sistemi atıkları geri getirmeyecek türden olup, tıkalı kalan lavaboları temizlemek için neredeyse 10-15 dakikalık bu yönde işlem ile rahatlıkla çalışan sistemlere kavuşabilirsiniz.

Beykoz lavabo tıkanıklığı açma yanlış hatalı dirsek takılan, eğimi yanlış verilen, çökme olan lavabolar için dikkatlice kanalları araştırabilir. Fayansın, betonun içindeki gideri tespit etmekte detektör tarama sistemlerimiz de mevcut olup lavabo tıkanıklığı açan tesisatçı ile sifondan geri gelen lavabo suları için veya farklı sıhhi tesisat hizmetlerinde kırmadan robotla lavabo tıkanıklığı açma işlemlerimizi mutlaka almanızı öneriyoruz.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55