Büyükçekmece Mimar Sinan Lavabo Tıkanıklığı Açma

Büyükçekmece Mimar Sinan lavabo tıkanıklığı açma firması olarak kameralı robot cihazlarla tıkanmış lavabo açıcı servisimiz bulunmaktadır. Çözüm Tesisat olarak aynı gün içerisinde Büyükçekmece semtine hizmet veriyoruz.

Mimar Sinan Tıkalı Lavabo Tamiri

Büyükçekmece Mimar Sinan lavabo tıkanıklığı açma lavabo tıkanıklığını kırmadan açan firmadır. Kırılıp dökülen fayanslar ortaya çıkacaksa ve eski tip yöntemler varsa yanlış firma seçiminde bulunmuşsunuz demektir. Geçici değil lavabo tıkanıklığı için kalıcı çözüm arıyorsanız gideri tıkayan nesneleri ilk önce lavabo tıkanıklığı açan firma ekibimiz kamera ile gözlemlemesi gereklidir. Bazen gider robot cihaz ile temizlenir fakat logar tıkalı olmasından dolayı yine çok geçmeden kanalda problemler oluşur. Logarı lavaboyu kırmadan temizleyen robot cihaz ile sonuçları aynı gün içinde alabiliriz. Büyükçekmece Mimar Sinan lavabo tıkanıklığı açma tıkalı lavabo gideri açma yolları açısından kanal içi incelemeleri tercih eder. 5-10 dakikada geniş bir alan incelenebilir. Basınçlı su kullanarak tıkanan lavabo gideri açma işleminde özellikle yağlanmış ve ince atık tabakası için işlem yapabiliriz. Küvet, duşakabin içine düşen saçlar tıkama yapabilir ve bunda da aynı tekniği kullanırız. Kırmadan lavabo açan cihaz arasında helezon yayda vardır. Helezon yay uzun hortumdan biraz daha geniş ve pek çok parçası birleştirilerek 30 metreye kadar uzama imkanı vardır. Tıkanan mutfak lavabo giderini açmak için bu yayın pimaş içine yerleştirilmesi ve cihazdaki titreşimin yaya ulaşması ile kanaldaki atıklara çarparak aşağıya düşmesini sağlar. Evin lavabosu sürekli tıkanıyor ise logar için robot cihaz ile açma işlemleri de yaparak itinalı şekilde problemleri yok edebiliriz.

Büyükçekmece Mimar Sinan lavabo tıkanıklığı açma el yüz yıkarken tıkanan lavabolar için derin temizliği önerir. Dıştan gider kanalı yerini kırmadan bulan kameralı lavabo açma sistemleri, kanal içinden metrelerce özenle robotla lavabo tıkanıklığı açma cihazı ile kırmadan araştırma ve garanti vererek lavabo tıkanıklığı açan tesisatçı İstanbul bayilerimiz telefon araması kadar yakındır.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55