Büyükçekmece Türkoba Lavabo Tıkanıklığı Açma

Büyükçekmece Türkoba lavabo tıkanıklığı açma tesisatçı firması olarak kameralı robot cihazlarla kırmadan tıkanmış lavabo açma servisimiz bulunmaktadır. Aynı gün içerisinde Çözüm Tesisat olarak Büyükçekmece semtine hizmet vermekteyiz.

Türkoba Tıkanmış Lavabo Açma Servisi

Büyükçekmece Türkoba lavabo tıkanıklığı açma lavabo tıkanmasını önlemek için robot ile lavabo tıkanıklığı açma işlemlerini sunmaktadır. Lavabodan gelen lağım kokusu için kırmadan onarma işlemleri yapabiliriz. Lavabo gider kokusu şikayetinde kanalın içine özel bir kamera ile birkaç dakikalık bakılarak eksiklikler anlaşılabilir. Lavabo pimaşı içinde benzer durumlar yapılmakta olup sifon ve lavabo giderinde sızıntı gibi konularda hasar varsa ekiplerimiz hemen onarım süreçlerine geçeceklerdir. Büyükçekmece Türkoba lavabo tıkanıklığı açma sürekli tıkanan lavaboları kırmadan açma işlemi yapabilir. Günde birkaç defa kullanılan lavabo neden tıkanır? Gidere yapışan yağ kalıntıları, bulaşık artıkları veya tüm bunlar olmasa bile rögar tıkanması, eğim hatası, inşaat zamanından kalan sorunlar, gider çökmesi gibi pek çok olasılık vardır. Tüm bunlar için kameralı lavabo tıkanıklığı açma ekipmanı ile pimaş içlerini 30 metreye kadar kontrol edilmesi güzel olmaz mı? Neden bu ekipmanlara sahip olmayan bir firmaya sırf açıcı tel kullandığı için ödeme yapasınız ki? Problem daha farklı olabilir. Lavabodan su gitmiyor ise bu araştırmanın ardından robot cihaza yay takarız. Birkaç farklı yay ve çok sayıda atık kesme, çekme, parçalama aparatları mevcut olup lavabo tıkanıklığı açan tesisatçı lavabo gider borusunu yırtmadan atıkları kanaldan ayrıştırır ve ilerlemesini sağlar.

Büyükçekmece Türkoba lavabo tıkanıklığı açma bataryadan akan suyun lavabodan gitmemesi gibi durumlarda geçiş yollarının tıkandığını unutmamanızı ister. Sürekli lavabo tıkanması olan ev, iş yerinde gündelik işleriniz de aksamaya başlar. Çözüm belki bir saati bile geçmeyecek robot makine ile lavabo tıkanıklığı açan firma ekiplerimizle bugün sizlere sunulabilir.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55