Caddebostan Lavabo Tıkanıklığı Açma

Caddebostan lavabo tıkanıklığı açma tesisatçı firması olarak kameralı robot cihazlarla kırmadan dökmeden lavabo açma hizmeti vermekteyiz. Aynı gün içerisinde Çözüm Tesisat olarak Kadıköy semtine servisimiz bulunmaktadır.

Caddebostan Tıkanmış Lavabo Açma

Kadıköy Caddebostan lavabo tıkanıklığı açma “neden lavabo borusu temizlenmeli?” gibi merak edilen suallere lavabo tıkanıklığı açan firma teknikleri ile cevap vermek istemektedir. En azından iki seneye bir defa lavabodan suyun geri gelmesi gibi vakalara ilişkin problemlerin yaşanmaması için bakım gerekmektedir. Çünkü pislik içindeki olan bu boru sistemleri ne kadar dolu ise kırılma riskleri de bir o kadar artıyor demektir. Caddebostan lavabo tıkanıklığı açma yalnızca en elite ve özel akıllı yönlendirilme kabiliyeti olan cihazlar kullanır ve lavabo tıkanıklığı açan tesisatçı bunu defalarca tecrübe etmiştir. Günler ilerledikçe kanalda biriken saç ve sakal artıkları artık inanılmaz boyutlara ulaşabilir. Avucunuza sığamayacak kadar büyük olduğunu düşünün ve bunların tamamen kanal içinde bir yerde durduğunu hayal edin. Yeni kullanımlar sırasında oraya çarpma olur, baskı, basınç, çatlama riski ve gerisin geriye dönen lavabo suları… Biz ise oraya kamera ile erişim sağlarız ve bunu gerçekleştirmek için lavabo ayağının olduğu kısımdaki bir gider borusunu çıkartmakla birlikte gider içi kılavuz kamera ile bakarız. Biz saç örneğini verdik ama bizim için atık türü fark etmez. Çünkü bahsettiğimiz robot cihazın farklı açıcı üniteleri yer almaktadır. Lavabo atığını İSKİ hatlarına kadar ilerletmek için baskılama yapmak gerekir. Spiral tel haznesi hem zararsızdır hem de dar veya geniş olsun her lavabo kanalında rahatlıkla kullanılabilir.

Caddebostan lavabo tıkanıklığı açma logar ve kanal koruması sağlayarak kameralı lavabo tıkanıklığı açma teçhizatlarını mutlaka önermektedir. 30 dakikada kesin lavabo tıkanması açılmasına ne dersiniz? Atıkların bulundukları konumlar ve çalışma sonlarına ilişkin ilerleyişinin kanıtının da sunulmasına ne dersiniz?

Tıkla ARA : 0551 231 83 55