çengelköy lavabo açma

Çengelköy lavabo açma firması olarak meydana gelen lavabo tıkanmalarını son teknoloji robot cihazlarla kırmadan lavabo tıkanması açma hizmeti vererek bir daha böyle bir sorunla karşılaşılmamasını amaçlamaktayız. Çengelköy lavabo tıkanıklığı açma ev ve iş yerlerinde karşımıza çıkan yemek artıkları ve yabancı madde atımından dolayı lavabonun tıkanmasını kameralı robot cihazlarımızla açmaktayız. Eski geleneksel yöntemlerde çoğu kırılarak açılan lavabolar artık teknolojinin de vermiş olduğu faydadan dolayı kırılmadan lavabolar açılmaktadır. Kameralı tesisatçı ustalarımızı aramanız dahilinde evinize kısa sürede hizmet vereceğiz.

Çengelköy Tıkalı Lavabo Açma

Üsküdar Çengelköy lavabo açma kamera ile yapılan tıkanma tespitlerinde kesin sonuç alan firmadır. Kameralı ile yapmış olduğumuz tespitlerde kameralı cihazı tesisatın içerisinde gönderiyoruz. Kamera bize tıkanmanın neyden kaynaklandığını monitör yardımıyla gösteriyor. Sıkışan ve sertleşen artıkları normal bir şekilde çıkarması ve parçalaması çok zordur. Bu yüzden açıcı yayı robot cihazın ucuna takarak sıkışan artıkları orada parçalayarak hareket ettiriyoruz. Yayın dönme gücü sayesinde bir süre sonra parçalanan atıklar tesisattan aşağı aktarılarak tıkanıklığı açmış oluyoruz. Eskiden olduğu gibi lavaboyu marketlerde satılan kimyasal ilaç yardımıyla açmaya çalışmayınız. Bu ilaç lavabonun tesisatına zarar verir ve bir kere tıkanmayı açsa dahi tıkanmaların sık yaşanmasına sebep olur. Robotla lavabo açma ustalarıyla bir kerede lavaboyu açmak varken masraftan kaçınmak için lavaboyu daha da köyü hale sokmayın ve en kısa sürede bizlerle iletişime geçiniz.

Çengelköy lavabo açma işlemlerinde vermiş olduğumuz hizmetten sonuna kadar verim alabileceksiniz. Eski ustaları çağırarak maddi ve manevi açıdan zarar girmek yerine uzman tesisatçı firmamızla iletişime geçerek servis alabilirsiniz. Yapmış olduğumuz onarım 1 yıl boyunca garanti kapsamındadır. Tıkanma açma işlemi yapmış olduğumuz yer tekrar bir tıkanma yaparsa 1 yıl boyunca ücretsiz olarak servis vermekteyiz.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55