Çengelköy Robotla Lavabo Açma

Çengelköy robotla lavabo açma tesisatçı firması olarak ev ve iş yerinde bulunan lavaboların yemek sonrası atılan atıkların ve yabancı maddelerin lavaboya dökülmesi sonucu lavabo tıkanması meydana gelir ve Çözüm Tesisat olarak tıkalı lavabo açma hizmeti vermekteyiz. Çengelköy lavabo tıkanıklığı açma firması robotla kırmadan lavabo açma hizmeti veren servistir. Lavabo tıkanmasına kesin çözüm plastik boruyu kırmadan tıkanıklık açma cihazındaki yay sayesinde dönme gücü sağlayan robot cihaz ile temizlemektir. Cisimleri çıkartma veya kanaldan ilerletme amaçlı pek çok atığın ne kadar alana yayıldığı ve ne olduğu gibi etkenleri de baz alarak güzelce temizleme işlemine başlarız. 20 metre ve daha uzaktaki yabancı cisimlere dahi hiçbir kırma yapmadan ulaşıp temizleyebiliriz.

Çengelköy Makineli Lavabo Açan Firma

Üsküdar Çengelköy robotla lavabo açma kamera sistemi ile lavaboda tıkanıklık açan firmadır. Yağlanan , tıkalı olan lavabo giderini kimyasal açıcılar yerine kamera ile bakarak lavabo giderini neyin tıkadığını bulma işlemini yapabiliriz. Yemek artıkları veya pirinç vs. hangisi olursa olsun yerini saptar ve lavabonun içini kırmadan açan robot cihazdaki yay aparatının tamamen tesisat giderinde ki atıkları kavramasını sağlarız. Yaydaki döner uçlar cihazın gücü ile beslenir ve atık birikme bölgesi ne kadar sert olursa olsun temiz duruma getiririz. Onarım işi bittikten sonra tesisatın içerisinde basınçlı su vererek tam olarak temizliğini yapmaktayız. Makineli lavabo açma hizmeti almak ve servis açtırmak için bizlerle iletişime geçmeniz yeterlidir.

Çengelköy robotla lavabo açma giderlerde bulunan tıkanıklığı kırmadan robot makine ile tıkalı lavabo açma hizmeti veren servistir. Kimse evinin kırılıp dökülüp kendisine masraf ve maliyet çıkarmak istemez. Bizlerde bu doğrultuda sizleri fazla hasar ve maliyetten kaçındırmak için son teknoloji cihazları bünyemizde bulunduruyoruz ve kırmadan lavabo açma servisi veriyoruz.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55