Çobançeşme Lavabo Tıkanıklığı Açma

Çobançeşme lavabo tıkanıklığı açma firması olarak son teknoloji cihazlarla kırmadan dökmeden lavabo açma servisi vermekteyiz. Aynı gün içerisinde Çözüm Merkezi olarak Bahçelievler semtine hizmetimiz mevcuttur.

Çobançeşme Lavabo Açıcı Ustalar

Bahçelievler Çobançeşme lavabo tıkanıklığı açma eviye süzgeci, gider suyu taşıma borusu ve devamındaki yapıları kamera ile gözlemler. Alınacak kamera görüntüleri uzunca diyebileceğimiz yapıda çalışmaya elverişlidir. Sistem izin verirse ve gerekli görürsek 20 metre kadar gözlem yapılması ve lavabo tıkanması yerinin kameralar ile görerek temizleme çalışmasının başlatılması gibi adımları atabiliriz. Gider kanallarında ortak bir özellik vardır. Ne zaman atıklar ilerlemeye başlarsa o zaman sorun çözülür biz ise lavabo açan tesisatçı olarak bunun %100 garantisi veriyoruz. Çobançeşme lavabo tıkanıklığı açma elektrikli lavabo temizleyici cihaz ile yepyeni ve sıfır gibi tıkanmayacak lavabo kanallarını vaat etmektedir. Tıraş olursunuz veya lavaboda saçınızı yıkarken uzuvlar düşer ve iç yapıyı doldurur. Mutfakta yemek hazırlama ve bulaşık sırasında tıkanan lavabolar dahil bütün tıkanan lavaboyu robotla açıyoruz. Gider kanal yapısına erişmede çıkartılacak bir parça yeterlidir. Kırılmaz ve o kısımdan kamera ile lavabo içi atıkların yerlerinin bulunmasına başlarız. Robot cihazdaki spiral tel vardır. İlerlemesine rağmen içten zarar oluşturmayacak ve atıkları da beraberinde sürtünme şeklinde götürebilecek 150mm gider çapındaki atıkları temizleme bile elverişli sistemlerdir.

Çobançeşme lavabo tıkanıklığı açma test ve kontrol yaparak lavabo tıkanıklığı açan firma ustalarına sahiptir. Yoğun su eklemeleri ile test yapabiliriz. Yalnız ilk baştaki araştırmada bulduğumuz atıkların yerlerini son anlarda tekrar bakarak kontrol ederiz. Bu sayede gider kanalında tıkanma problemi gibi konuları lavabo tıkanıklığı açma ekipleri ile tarihe gömebilirsiniz.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55