dudullu lavabo tıkanıklığı nasıl açılır

Dudullu lavabo tıkanıklığı nasıl açılır sorusu bazen insanları tedirgin edebilir.Firmamızda lavabo açma 99 TL bizi 0216 612 55 90 dan arayınız. Genelde pompa ile geçiştirilecek bir durum olmasına karşın, tekrarlaması “acaba tesisatımda sıkıntı oluştu mu?” sorusunu da müşterilerimizce düşünülmesini sağlayabiliyor.

Lavabo Açıcı Uzman Firma

Sürekli tıkalı kalan ve biraz rahatlatılan Dudullu lavabo açma giderlerinde her zaman ciddi kayıpların oluşma ihtimali vardır. Bahsettiğimiz boru çatlaması, sızıntı yapması, conta gevşemesi, atıkların büyümesi ve lavaboyu kullandıkça etrafa yada komşularınızın cephelerinden akacak şekilde atık su fışkırması şeklinde gelişebilir. Atık maddelerin birikmesi, boruda baskı oluşturur ve su geldikçe, maddeye çarpar orada esneme oluşturur. Özellikle pompa ile bu baskı yoğunlaşır ve kırılmalar genelde bu süreçlerde oluşur. Bir tesisatçı olarak müşterilerimizin binalarındaki lavabo giderlerine ilişkin Dudullu lavabo tıkanıklığı nasıl açılır sorusuna nasıl cevap veriyoruz? Bunu anlatmamızı ister misiniz?

Dudullu lavabo tıkanıklığı açma aslında cevabı basit bir sorudur. Çok sayıda atık madde gider içine atıldı ve orada bir yerde kaldı. O bölgeyi teşhis etmek ve bunu gider içinden tamamlamak ilk konu olabilir. Fakat ondan önce evye altındaki sifondaki kısmı kontrol etmekte fayda var. Bu kısım temizlenir, çıkartılır ve duvar deliğinde bulunan boru içine cihaz gönderilir. Cihaza yön verebilmemiz, köşeleri dönebilmesi ve kamera ile takibin sensörler yardımı ile yapılması, cihaz ile bağlantılı olması ve onu izleyebilmemiz önemli özelliklerdendir. Fakat izlemek tam bir çözüm değildir. Atık maddeyi görürüz, tazyikli su sıkarız. Eğer gitmezse kimyasalı tam üzerine getirecek şekilde uygularız ve varsa diğer ileri kısımlarda da aynı tekniği uygularız. Ardından tekrar su sıkarız ve büyük ihtimal oradan uzaklaşacaktır. Apartman içindeki ana gidere ulaşmasını sağlayabilirsek zaten sorun kökünden çözülecektir. Dudullu lavabo tıkanıklığı nasıl açılır sorusunu çözüme ulaştırmak bizden tesisat sıkıntılarını yaşamamak sizden.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55