esenler tıkalı lavabo açan tesisatçı

Esenler tıkalı lavabo açan tesisatçı firmamız lavabo giderlerinin tıkanmasına sebebiyet veren atıkları tıkanmış lavabo açma servisi ile açıyoruz. Tıkalı lavabo açma yapan cihazlı servistir. Lavaboyu tıkayan katı , yapışkan atıkları en iyi çözen temizleyen kırmadan açan kanal içi gider açma robotları kullanmaktayız. Lavabo gideri açma için gerekli olan kameralar ile atık , tesisat gibi konularda sorunların tek tek saptanması ve ardından tıkanma oluşturan alanların düzeltilmesidir.

Esenler Tıkanıklık Açma

Esenler tıkalı lavabo açan tesisatçı uygun fiyatlarla lavabo tıkanması açma yapan servisiz. Geçici değil kalıcı lavabo tıkanma açma işlemleri içim kimyasal çözeltiler ve asitli ilaçlar gibi ürünleri kullanmamaktayız. Tezgah seramiği altındaki geçiş noktasından süzgeç alanlarını kontrol ederken aynı kamerayı pimaşın kanal kısmına göndererek o alandaki atık hareketliliğini gözlemleriz. Lavaboya düşen cam boruda yırtılma , su kaçağı oluşturabilir ve değiştirilmesi gibi tüm olasılıklarda yardımcı olabiliriz. İşimiz her türlü gider borularını temizlemektir. Kanala takılacak ve gideri olduğu gibi temizleyebilen basınçlı su makinesi ile kanaldaki yoğunluğun lağım hatlarında çözünmesini sağlayarak gönderebiliriz. Basınçlı suyun lavabo giderine zararı yoktur. Basınç ayarını yaptığımız için herhangi bir zararı olmadığı gibi kamera görüntüleri de kullanmamızdan dolayı sonuç gerçekten mükemmel olacaktır.

Esenler tıkalı lavabo açan tesisatçı tıkanan lavaboyu hızlı ve pratik bir şekilde açmaktadır. Tıkanan lavabolar seri bir şekilde açılmadığı zaman kötü kokular yaymaya başlayacaktır. Bu da sizleri fazlasıyla rahatsız edecektir. Bu rahatsızlığın meydana gelmemesi için tıkanıklık ortaya çıktığı an Esenler lavabo tıkanıklığı açma firmamızla iletişime geçmenizi öneririz. Gider de hiçbir kırma işlemi yapmadan sizlere de fazla maliyet çıkarmadan tıkanıklığı son teknoloji cihazlarla ortadan kaldırabiliriz. 0551 231 83 55 numaralı telefondan da bizlere ulaşabilir ve istediğiniz saat aralığına servis oluşturabilirsiniz.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55