Etiler Lavabo Açma

Etiler lavabo açma firması olarak kameralı robot sistemlerle tıkalı lavabo açma hizmeti vermekteyiz. Aynı gün içerisinde Çözüm Merkezi olarak Beşiktaş semtine servisimiz mevcuttur.

Etiler Lavabo Açan Tesisatçı

Etiler lavabo açma elektrikli boru temizleme makinesi kullanmaktadır. 20 metreden fazla ilerleyebilecek sistemlerden bahsediyoruz. İlerlemesi için duvarın kırılması gibi yan etkilerin olmaması güzel bir yöntemdir. Uygulanan plastik gider gibi hali hazırda yolları kullanmaktır. İki santim çapa sahip bir cihazın o yapıdaki dar ağızlı ve dönemeçli kısımları bile rahatlıkla geçebileceğini yazabiliriz. Her zaman lavabo açan firma ile robotla lavabo açma cihazını alın ve iki de bir tıkanacak lavabo kanallarına ait sorunlardan kurtulun. Etiler lavabo açma dökülen saç artığının kanalı tıkamasını durdurabilir. Kanal yapısındaki atıklara yönelik çok sayıda ürün vardır. Toz ve sıvı olarak dökersiniz ve bir süreliğine beklemeniz gerekecektir. Maalesef bu durum bazen paranızın boşa gitmesini sağlayabilir. Klasik örgü şişi ile lavabo eviye deliğinden kanalın açılması gibi yöntemleri de unutun ve lavabo açan tesisatçı yöntemini anlatalım. Spiral uzunca ve düzgün bir telin matkap benzeri cihazın ucundan çıkması ve orada güçlü şekilde ilerleyerek bazı kelebek metal uçlarının takılması ile kirliliğin hareket etmesi için yeterlidir. Lavabonun pis su kanalından ilerleyemeyen ve duran saç atıkları için özellikle lavabodan su gitmiyor gibi sorunlarda bu güzel sonuç üretir.

Etiler lavabo açma birden fazla sistem kullanır. Özellikle kameralı lavabo açma çalışmanın ilk ve son dakikalarında zaman zaman kullanır ve iç kirliliği görürüz. Alman markalı orijinal kanalın spiral tel ile temizlenmesini sağlayacak cihazını da kullanabiliriz. Silindirli tellerin üst üste binmesi ile boru şeklini alabilen ve cihazın döndürme, lavabo atığını parçalama ve uzağa gönderme gibi adımlarının uygulanması ile kısa sürede ve hemen tıkanan lavaboyu robotla açıyoruz.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55