Eyüp Tıkalı Lavabo Açan Servis

Eyüp tıkalı lavabo açan servis motorlu robotla lavabo açma , lavabo açıcı kimyasal kullanmadan kameralı sistemle çalışıyoruz. Çözüm Merkezi tesisat firmamızın Eyüp şubesi nişanca mahallesinde yer almaktadır. Bir telefonla acil tıkanıklık açma ekiplerimiz kapınızda…

Eyüp lavabo açıcı robot kullanan tesisat servisi telefon numarası 0212 544 36 75 tir. Hem lavabo açma hemde tuvalet açma konusunda uzman kadromuzle hizmetinizdeyiz.

Eyüp Lavabo Açma

Eyüp tıkalı lavabo açan servis indirimli fiyatlarla kırmadan İstanbul Eyüpte lavabo açan firmadır. Okul binası, üniversite tuvaletinde lavabo tıkanıklığını kırmadan açma işlemleri de yapmaktadır. Lavaboyu tıkayan nedenler çok sayıdadır. Çamaşır makinesi çalıştığında lavaboda taşma olabilir. Ortak gider kanallarına kameralı lavabo açma cihazı ile bakarız. Tezgahtaki kirleri temizlerken bile lavabo taşıyor ise bir hayli atık kanalı istila etmiş olabilir. Tam 30 metre kameradan alınan görüntüler neticesinde araştırmayı tamamlar ve kırmadan çözümlere geçeriz.

Eyüp lavabo açma kampanyalı fiyatlarla lavabo açan İstanbul firmasıdır. Hayatta arızalı olması en istenmeyen tesisattan birisi lavabodur. Avrupa standartlarındaki pimaş temizleyici robotla lavabo açma cihazlarını kullanmaktayız. Gidere bir kere yerleştirilen yayı ileri geri değil, devamlı ileriye gideceği şekilde cihaza güç veririz. Bu esnada atık kümelerine geldiği sırada sürtünmeden dolayı yağ tabakaları, kıl, saç, taş, toprak ve aklınıza geldiyse ayrışmaya başlar. Yatay kısımları geçip dikey hatta geldiğimiz anda içerideki lavabo suları ile birlikte tüm nesneler kanalın derinlerine doğru düşer ve bazı lavabo tıkanma testi yaparak sorunları aşmanızı sağlarız.

Eyüp tıkalı lavabo açan servis garantili fiyatlarla robot pimaş lavabo açıcı kullanan firmadır. Gideri tıkanan parçalanan çöken lavabolar için hasarlı bölgeleri araştırır ve onarım için duvar ustası desteği sunan ekiplerimiz parça değişimlerini yapabilir. Özel kimyasal kapatıcılar ile Eyüp lavabo açan tesisatçı sızdıran lavabo giderini kırmadan onarma imkanlarına da sahiptir.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55