Florya Lavabo Tıkanıklığı Açma

Florya lavabo tıkanıklığı açma tesisatçı firması olarak son teknoloji robotlarla kırmadan ve dökmeden tıkalı lavabo açma hizmeti vermekteyiz. Çözüm Merkezi olarak aynı gün içerisinde Bakırköy semtine servisimiz mevcuttur.

Florya Tıkanmış Lavabo Açma

Florya lavabo tıkanıklığı açma süzgeci, gider kanalı, eviye borusu tıkanan lavabolar için özel formüller sunmaktadır. Makineli teknolojileri sırf plastiğin iç katmanından kullanmamızdan dolayı dıştan kırılmalara gerek yoktur. Lavabo logarını ve giderini tıkayan saç artıkları ve sayısız maddelere yönelik içten boruları çatlatmadan lavabo tıkanıklığı açan firma ekibimiz metrelerce gözlem ve inceleme yapabilir. Tıkalı hale gelmiş kısımlardan başlayarak “sürekli ve uzun zamandır lavabodan su yavaş gidiyor” gibi sorunlara kesin çözümler sunmaya geldik. Florya lavabo tıkanıklığı açma süzgeç deliği içine gönderilecek tel ile temizlik yapabilir. Bataryadan dökülen suların ilk geçtiği kısımdır. Birkaç tane metal delik açılmıştır ve orada kıl, yemek artıkları bile rahatlıkla gözükebilir. O hazneden içeriye girebilecek tel kullanabiliriz. Matkap cihazını andıran bir sistem kullanıyoruz. O ebatlarda yalnız kırmak değil, metrelerce küçük teli ilerletmek ve bazı ek aparatlar ile titreşim, dönme, ilerletme özelliği ile temizlik diyebiliriz. Bunun yanı sıra kameralı lavabo tıkanıklığı açma sistem seramik katmanın altındaki boru içinin ayrılması ile girebilir ve bir arada duran nesneleri görebilmemizi sağlar. Ardından spiral tele sahip bir ünite eklenip, daha geniş olan bu boru içinde maddelerin küçük formlara dönüşmesini sağlar ve 50 metreye kadar uzama eğilimi ile tıkanmış lavabo açma için en kesin yöntem diyebiliriz.

Florya lavabo tıkanıklığı açma kesin ve hemen temizlenecek gider kanallarını sizlere sunmaktadır. Eğer lavabo tıkanıklığı açan tesisatçı desteğini alırsanız garantili hizmetlerden de yararlanmış olacaksınız.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55