gültepe lavabo tıkanıklığı

Gültepe lavabo tıkanıklığı açma hizmeti veren firmamızı tuvalet açma , lavabo açma gibi tıkanıklık açma hizmetleri almak için arayabilirsiniz.

Gültepe lavabo tıkanıklığı nasıl açılır işlemlerinde sorunu ortadan kaldırmak adına etkili teknikler kullanan uzmanlarımızın çalışma sistemlerini okumak ister misiniz? Öncelikle yapılan bazı hataları paylaşalım.

Lavabo tıkanıklığı nasıl açılır

Ham kâğıt ve sentetik malzeme karışmış aynı ürün ile arasında önemli farklılıklar vardır. Tuvalet kâğıdı ile ıslak mendil aynı şekilde değildir. Tuvalet kâğıtlarına bile suda kolayca erimesine engel olabilecek bazı maddelerin ilave edildiğini ve lavabolara atıldıktan sonra bir zaman geçer ve o gider hatları içinde sıkışıp kalacağını biliyor musunuz? Ellerinizi yıkarken küçük bir sabun köpüğü birikintisi ile lavabo küvetinde su yükselmesine neden olabilir. Peki, lavabo tıkanıklığı nasıl açılır gelin en verimli tekniği sizlerle paylaşalım. Gültepe lavabo açma ekiplerimiz özel makineler kullanmaktadır.

Amacımız gültepe tıkanıklık açma da kısmi değil kalıcı başarı elde etmek ve müşterilerimizin aynı sıkıntıyı 1 ay içinde bile tekrarlamayacak şekilde lavaboların gider bölümlerini temizlemektir. Peki, lavabo tıkanıklığı nasıl açılır? Lavabo sistemleri iki üniteden oluşur. Evye altındaki gider sifonu ile onun bağlantılı olduğu ana gider bölümü. Sifon el ile ulaşacağımız mesafede ve tıkalı bölge burada ise işimiz kısa sürecektir. Asıl marifet ikinci şıkta oluşabilecek sorundur ve bunun içinde hazırlıklıyız. Sifon bağlantıları sökülür ve duvara bağlantılı olan kısmı çıkartılır. O bölgede 2 cm çapında yer alan cihazımızı göndeririz ve yönlendirme yapabildiğimiz hortum kadar genişliği olan bir mekanizma olarak diyebiliriz. Net görüntüler alırken, atıkların yerlerini hızlıca tespit ederiz. İlk gördüğümüz kısımdan başlamak üzere, sonraki metrelerde temizliği tazyikli su kullanarak elde ederiz. Hatlardaki rahatlamayı, işlemden sonra hemen fark edeceksiniz.

Artık sizde gültepe lavabo tıkanıklığı nasıl açılır sorusundaki çalışma metotlarımızı biliyoruz. En büyük avantajımız evinizde maddi kayıp, boru yıpranması oluşturmadan işlemleri yerine getirmemizdir.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55