güneşli lavabo tıkanıklığı açma

Güneşli lavabo tıkanıklığı açma tesisatçı firması olarak tıkanan lavaboyu robot cihazlarla kırma dökme işlemi olmadan tıkalı lavabo gideri açma hizmeti veren firmalardan bir tanesidir. Kameralı ve teknolojik cihazlar ile detaylı hizmet aşamamızda sonucu güçlü tutacak şekilde bir onarım yaparak sonrasında da aynı şekilde hizmet alanlarını hızlı bir süreçte servis vermeyi amaçlarız. Verdiğimiz hizmetin kalitesi oldukça yüksektir ki bunu bizleri evinize çağırdığınız zaman da anlayacaksınızdır.

Güneşli Tıkalı Lavabo Gideri Açma

Bağcılar Güneşli lavabo tıkanıklığı açma mutfak lavabo giderini kırmadan açan firmadır. Yemek sonrasında lavabonun içerisine atılan yemek artıkları ve yabancı maddelerin bilinçsiz bir şekilde lavaboya atılması lavaboyu tıkar. Tıkanan giderin içerisinde biriken maddeler bir nokta da toplanır ve sıkılaşarak tortu haline gelir. Tesisatın içerisinde bulunan su da gidecek bir yer bulamaz çok büyük ihtimalle kaçağa bile sebep olabilir.  Tıkanıklık açılsın diye lavaboya dökmüş olduğunuz su bile tıkanıklık bulunan noktada sıkışıp kalır. Elimizde bulunan kameralı cihazlar sayesinde tıkanıklık bulunan noktayı görüntüleyebilir ve monitör sayesinde sizlere de gösterebiliriz. Sonrasında tıkanıklık olan tarafa açıcı yay cihazını göndererek bulunan sıkışıklığı orada parçalayarak atıkların tesisattan dökülmesini sağlar. Tıkanıklık gittikten sonra tesisata verdiğimiz ilaçlı basınçlı su sayesinde tesisatı temizleyerek içerisinde hiçbir pislik bırakmamaktayız. Teyit etmek için tesisatın içerisine kameralı cihazı göndererek içeride hiçbir şey kalmadığından emin oluyoruz.

Güneşli lavabo tıkanıklığı açma firması yapılan tıkanıklık açma işlemlerini garantili şekilde yapan firmadır. Yapılan onarımlar ve tıkanmalar 1 yıl garanti kapsamında olacak şekildedir ve bizi aramanız dahilinde sizlerin ev ve iş yerlerine ücretsiz olarak hizmet vereceğiz.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55