Hadımköy Lavabo Tıkanıklığı Açma

Hadımköy lavabo tıkanıklığı açma tesisatçı firması olarak son teknoloji robot cihazlarla kırmadan dökmeden lavabo açma hizmeti vermekteyiz. Aynı gün içerisinde Çözüm Tesisat olarak Arnavutköy semtine servisimiz mevcuttur.

Hadımköy Cihazla Lavabo Açma

Hadımköy lavabo tıkanıklığı açma lavabo bataryasının sonuna kadar açılması ile suyun taşarak lavabodan akması ve gider suyunun gitmemesi sorunlarında lavabo tıkanıklığı açan tesisatçı ile kanal içlerinden müdahale etmektedir. Tıkalı kalan su değildir, suyun gidemediği kanallardır ve buna da neden olan atık maddelerdir. Sayısız örnek verilebilir. Yalnız biz karşımızdaki sorun ne olursa olsun kesinlikle kameralar ile bakarak lavabodan suyun geri gelmesi en etkili cihaz kullanımını yapıyoruz. Hadımköy lavabo tıkanıklığı açma firmamız kanal içlerine yönelik bir cihaz kullanır. Yalnız bu sisteme takılabilen 30 lavabo açıcı cihaz ünitesi vardır. Eskilerin deyimi ile sıcak suyu çeşitli kimyasallar ile döküp birkaç saat bekleme gibi örneklere gerek yoktur. Elimizle bir gider bağlantı hattını çıkartırız. Kamera göstergeleri ile gönderilen videoları inceleriz. Tam hatasız yerlerini buluruz. Çok geçmeden o belirlenen konumlara bir spiral tel gönderebiliriz. Kararı ustalarımız verecektir. Bu aparat 20-30 metre hatta daha uzun yatay ve dikey hat içindeki nesneleri uzaklaştırır. Siz tonlarca su dökseniz bile bu kadar etkili olmaz, çünkü atığın yerinden oynadığı ve uzaklaştığını görmekle birlikte bu kameralı lavabo tıkanıklığı açma sisteminin kesinlikle içten lavabo borusunu kırmadan robotla lavabo tıkanıklığı açma yöntemi olduğunu da eklemek istiyoruz.

Hadımköy lavabo tıkanıklığı açma çalışmayı tamamlar ve son notlarını alır. Tekrar testleri yapar. Lavabo içi tesisat bağlantı hatası var mı veya lavabo tıkanıklığı açan firma ile yeterince hızlı temiz sular hatlardan gidiyor mu, kanalları yeterince iyice temizleyebildik mi gibi sayısız işlemleri kontrol ederiz. Çok geçmez ve aynı gün tıkanmış lavabo açma problemleri binanızdan uzun süreliğine yok olur.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55