İkitelli Lavabo Tıkanıklığı Açma

İkitelli lavabo tıkanıklığı açma kırmadan robot makinalı cihazla tıkanıklık açma servisi veriyoruz tuvalet veya lavabo tıkanması açma için bizi arayın. Çözüm Merkezi Başakşehir şubesini arayarak İkitelli semtine robotla tıkalı boru açma hizmeti alabilirsiniz.

İkitelli robotla lavabo açıcı ustalar arıyorsanız doğru yerdesiniz firmamız tesisat borularına zarar vermeden tıkanıklığı hemen açmaktadır. Tıkanıklık açıcı robot sayesinden etraf kirlenmez ekstra masraflarla karşılaşmazsınız.

İkitelli Robotla Tıkanıklık Açma

İkitelli lavabo tıkanıklığı açma bahçe katı gider tıkanma probleminde su ve atık birikintisi olan kanallarda gider tıkanıklığı açma ve gözlem yapabiliriz. Logar ile kaynaklı problem de olabilir ve gider borularında çökme araştırma, sağlamlık testi gibi sayısız çalışmaları bizden alabilirsiniz. İkitelli lavabo tıkanıklık açma koridor tavanından su akıyor probleminde kanalizasyon borusundaki çatlak ve sızdırma araştırması ve pimaş temizleme çalışması yapabilir. Ayda birkaç defa tıkanan lağım borularında küçük sızdırma durumları zayıflama bölgelerinden olabilir. Kamera takılarak o nokta zararsız bulunabilir. Yani betonda kırılmanın olmasına gerek yoktur. Onarım işleminin nereden başlayacağını bileceğimiz için sizlere durumu anlatır ve maliyet hesaplarız. Söz konusu eğer yalnızca tıkanma ve gider borularında herhangi bir çatlama gibi durumlar söz konusu değil ise ilgili atıkları kamera ile inceleyebilir, helezon yay takarak sistemdeki sorunların giderilmesi için itinalı olarak robot cihazın bu uzvunu çalıştırırız. Lağım hatlarında su ile karışık atık olacağı için titreşim verilirken ayrışan atıkların ilerletilmesi açığa çıkacak basınç ile kolayca yapılacaktır. Her zaman kalıcı ve uzun süre tıkanmayacak tuvalet, banyo, logar, lavabo, fosseptik gideri gibi adımları hedeflediğimizden dolayı kameralı teyit almayı mutlaka yapmaktayız.

İkitelli lavabo açma sıradan ve hemen yarım saatte üstün körü adımlar yerine sorunun kaliteli çözümlenmesinden yanadır. Zaten ortalama bir kanal açma çalışması birkaç saati bulabilmektedir. Pek fazla giderde yoğunluk yoksa biz tüm araştırmaların da teyidini alarak olabildiği kadar hızlıca sistemleri eksiksiz hale getirmeyi hedeflemekteyiz.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55