İstanbul Lavabo borusu tıkandı ise bize ulaşın

İstanbul Lavabo borusu tıkandı ise bize ulaşın veya tıkalı kalmış lavabolar için ne yapılabilir soru işaretiniz varsa geçici ve kısa süreliğine formüller yerine bizim metotlarımızın daha kalıcı olacağını söyleyebiliriz.

Lavabo Tıkanmasına Kesin Çözüm

Öğrenci evinde, apartmanda, ofiste, AVM’de lavabo tıkanması için yapılması gereken kanal içine yönelik adımlardır. Birkaç metre ile başlayarak gerek lavabo evyesi içine ve devamındaki fayans ve duvarlara ilişkin giderlerin iç katmanlarına yönelik inceleme için gider içi kılavuz kamera uygulaması vardır. Bazen karşınıza lavabo giderine tel sokarak temizlenmesi, lavabonun açılması gibi konularda sınırlı ve hatta hasar verici sonuçların alınması da mümkündür. Biz daha çok işe yarayan ve zararsız olan helezon yayın takılacağı cihazı ile titreşimin sınırlı şekilde verilmesi ve iç doluluğun tamamen giderileceği kısma kadar ilave yay eklemeleri ile atıklara dokunarak o maddelerin hareket etmesi üzerine çalışmalar yapmaktayız. Örneğin, sıhhi kanalı tıkayan kumaş ve bez parçaları ile yayın teması sırasında ileriye yönelik hareket ettirebilir ve lavabo giderinde sıkışan balık parçaları, sakal ve saçların kalıntıları, bulaşık sonrası lavaboda tıkanma olması gibi sayısız sorunlarda bu çalışma ile direkt sonuca gidebiliriz.

Tuz ruhu lavaboya dökülür mü? Tuz ruhu lavaboyu açar mı? Sirke ve karbonat lavaboyu gerçekten açar mı? Zararı var mıdır gibi sayısız sorular ile bütçenize zarar veriyor olabilirsiniz. Bizim sunduğumuz ise garantili olarak direkt kanal temizlenmesi ve basınçlı su sistemleri, özel cihaza takılabilir uçlar ile en iyi sonuçları vermek istiyoruz.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55