Kadıköy Feneryolu Lavabo Tıkanıklığı Açma

Kadıköy Feneryolu lavabo tıkanıklığı açma tesisatçı firması olarak kameralı robot cihazlarla kırmadan dökmeden tıkanmış lavabo servisi vermekteyiz. Çözüm Merkezi olarak aynı gün içerisinde Kadıköy semtine hizmetimiz bulunmaktadır.

Feneryolu Lavabo Açma

Kadıköy Feneryolu lavabo tıkanıklığı açma ile ev yapımı lavabo açıcı ürünlere ihtiyacınız kalmayacak. Lavabo evye borusu ve pimaşı kırmadan görüntüleyebilecek kamera ile neyin lavaboda tıkanma yaptığını görerek çözüm üretiriz. Mutfak lavabo giderini yağlanma tıkayabilir. Aşırı yağlı yiyecekler bir süre sonra donma yaparak yapışacak kıvama gelir ve daralma oluşturur. Çay posası ve buna benzer küçük türdeki nesneler üst üste biner ve lavabo giderindeki suların yükselmesi sorunu oluşur. Kadıköy Feneryolu lavabo tıkanıklığı açma olarak sirke, karbonat, çamaşır sodası, kaynar su gibi kimyasal ve ürünler ile lavaboyu temizleme işlemi değil basınçlı su ile atık ve yağlanmış nesneleri ilerletme işlemini üstleniyoruz. Yeni bir lavabo gideri almanıza gerek yoktur, lavaboda delinme, su kaçırma problemi yoksa buna da gerek kalmayacaktır. Tıpkı tıkanan çamaşır makinesi giderini açmak işleminde olduğu gibi basıncın 130 bara getirdiğimiz cihazımız ile püskürtme işlemini uyguluyoruz. Lavabo su, duş, banyo, balkon gideri içinde ne varsa keza aynı şekilde kullanılabilir. Bu esnada suyun lavabodan zemine ve duvara düşmemesi, kirlenmemesi için önlemleri alarak yalnızca ileri yönde işlemleri yapıyoruz.

Kadıköy Feneryolu lavabo tıkanıklığı açma ile lavabo evye borusunu kontrol etme, bakımını yapma, içindeki pislikleri, atıkları temizleme gibi işlemlerde bize ulaşmaya ne dersiniz? Betonarme binada tahribat ve tadilat oluşturmadan lavabo tıkanıklığı açan tesisatçı uzmanlarımız çalışmalarında sizlere garantili sonuçlar sunmaktadır. Delili ile birlikte kamera görüntülerine birlikte bakabilir ve lavabo tıkanıklığı açma çalışmasından sonraki sonuçların hemen etkisini görmeye başlayabilirsiniz.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55