Kadıköy Göztepe Lavabo Tıkanıklığı Açma

Kadıköy Göztepe lavabo tıkanıklığı açma tesisatçı firması olarak kameralı robot cihazlarımızla kırmadan robotla lavabo açma hizmeti vermekteyiz. Aynı gün içerisinde Çözüm Merkezi olarak Kadıköy semtine servisimiz bulunmaktadır.

Göztepe Lavabo Tıkanması Tamircisi

Kadkıköy Göztepe lavabo tıkanıklığı açma hemen problemi bitirilecek sistemler vaat etmektedir. Tıkalı lavabolar için ne yapılabilir? Yoğun batarya suyu dökerek pompa ile basınç uygulamak işe yarar mı? Sıkışan ve bütün halde duran atıklarda küçük sarsıntılar oluşabilir. Yalnız bütün halde orada kalmaya devam eder. Çünkü pompa kullanıp basınç uygulanması lavabodan yapılıyor. Halbuki biz atığa dokunacak ve parçalayacak türde lavabo tıkanıklığı açan tesisatçı ekibinde bulunan lavabo tıkanıklığı açma makineleri kullanıp, problemin tam anlamı ile kökenine iniyoruz. Kadkıköy Göztepe lavabo tıkanıklığı açma lavaboya dökülen karbonat, sirke, soda, sıcak su yöntemlerini kullanmamaktadır. Makineler ile bu tekniklerden daha iyisini kameralı lavabo tıkanıklığı açma ile almaktayız. Hemen lavabonun her iki yönünde olan boru içi kirlenmelerine bakarız. Alt kısmındaki borunun çıkartılması ile yerleştirmesinin yapılacağı kameralar kirli ve temiz kalan pimaş kanalını görmemizi sağlar. O noktaları itinalı temizlemek gereklidir. Duvar kısmına değinecek olursak spiral tel ekleriz. Cihaz kablosu ile bunu sarkıtırız. Bu ilerletmeden sonra artık gidemediği kısımlar atık ile doludur. Orada çalıştırılmasını sağlarız ve silindirli bir aparat olduğu için içteki tüm kirlilik ortak giderden aşağılara doğru gitmeye başlar.

Kadkıköy Göztepe lavabo tıkanıklığı açma müşterilerine her zaman tavsiyelerde bulunur. Örneğin, mutfak lavabosunda tıkanma olmaması için süzgeç yerleştirilmesi orada yeni atık birikmelerinin önüne geçer. Bu kararları çok geç almışsanız lavabo tıkanıklığı açan firma hızlı ekip desteği ile lavabo tıkanması için “dur” diyecek ve kesin çözümler sunacak metotlar ile yanınızdadır.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55