Kadıköy Rasimpaşa Lavabo Tıkanıklığı Açma

Kadıköy Rasimpaşa lavabo tıkanıklığı açma firması olarak kırmadan dökmeden kameralı cihazlarla robotla lavabo açma hizmeti vermekteyiz. Çözüm Tesisat olarak aynı gün içerisinde Kadıköy semtine servisimiz bulunmaktadır.

Rasimpaşa Lavabo Açan Tesisatçı

Kadıköy Rasimpaşa lavabo tıkanıklığı açma WC, ofis ve ev lavabosundaki gidere bakım yapmak ve kırmadan bunu uygulamak gibi adımları yerine getirmektedir. Beton kırılması demek çalışma sonunda onarım anlamına gelir. Eskiden bunlar maalesef yapılmaktaydı. Akıllı robot sistemlerine geçen İstanbul’daki nadir firmalardan bir tanesiyiz ve lavabo tıkanıklığı açan firma çalışmalarında yalnızca gider içlerinden başlayarak lavabo tıkanması için atık temizleme yöntemleri vardır. Kadıköy Rasimpaşa lavabo tıkanıklığı açma pratik şekilde lavabo eviye sifonu sistemden ayırır. Bunu yapmamız ile hem lavabo tarafını görebilir hem de bir kamera gönderilmesi ile duvara devam eden hat içine bakabiliriz. İşlemler uzun sürmez ve kameralı lavabo tıkanıklığı açma çalışmasından alınan bilgiler ile yanlış teşhis yapmadan doğru noktaya cihaz göndeririz. Cihaz dediğimiz ince bir kablo ucuna takılan lavabo atığını kırmadan kanalizasyon içine gönderebilecek teçhizat olup bunu da spiral tel ile zaten yapabiliriz. Bu ünitenin görevi lavabodan su gitmiyor vakasındaki ana problem olan atığın ilerletilerek uzağa taşınmasıdır. Küçük bir kabloya sahip olsaydı sorun devam edebilirdi. Yalnız 30 metrelik kabloyu duruma göre dikey hatlardaki nesneleri temizlemek için de kullanabiliriz. İçten çatlama meydana getirmez ve kumanda paneli ile tek tek dikkatli şekilde adımlar atarız.

Kadıköy Rasimpaşa lavabo tıkanıklığı açma yemek artıkları için lavabo tıkanıklığı açan tesisatçı olduğumuz gibi banyodaki lavaboyu saçların tıkaması, doldurması veya aynı şekilde küvet giderlerindeki tüm kanalda aynı yöntemlerin eksiksiz kullanılması ile lavabo tıkanıklığı açan firmalar ekipleri suyun gidemediği kanalları açabilir.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55