kanlıca lavabo tıkanıklığı açma

Kanlıca lavabo tıkanıklığı açma firması olarak son teknoloji lavabo açma makineleri ile gider borusunu kırmadan açmaktayız. Lavabo gideri içerisine atılan yemek artıkları , çay çöpleri ve diğer yabancı maddelerin atılması ile tıkanır. Bu tıkanıklığın nedeni ise o kadar ufak maddelerin lavaboyu tıkayacağını bilmediğimizden kaynaklanmaktadır. Atılan madde ne kadar küçük olursa olsun maddenin fazlalığından dolayı istemsizce bu tıkanıklık  meydana gelecektir. Böyle bir lavabo tıkanıklığı ile karşılaştığınızda yapmanız gereken bizim gibi profesyonel bir tesisatçı firmasından yardım almak olmalıdır. Çünkü işini profesyonel yapan tesisatçılar genellikle kameralı lavabo açma makineleri kullanarak gider içinde maddeleri kolayca görüntüleyerek kanala zarar vermeden tıkanıklığı açabilmektedirler.

Kanlıca Lavabo Tıkanıklığı Açan

Beykoz Kanlıca lavabo tıkanıklığı açma işleminde elimizdeki cihazlar sayesinde kırma dökme işlemi yapmadan lavabo gideri açma hizmeti veren firmayız. Eskiden olsa tabi bizlerde kırma işlemi yaparak bu tıkanıklığı açmaktaydık. Ama artık teknolojinin de gelişmesiyle birlikte lavabo açma makineleri ile lavabo giderlerinde hiçbir kırma dökmeye yer vermemekteyiz. Çünkü bu cihazlar tıkanıklığın nereden kaynaklandığını bizlere monitör yardımı ile göstermektedir. Bu tıkanıklığı gördükten sonra açıcı yay aparatımızı tıkanıklığın bulunduğu yere göndermekteyiz. Aparatı gönderdikten sonra aparatın dönme gücü sayesinde bu atıkları parçalayarak tesisattan atmaktayız. Ya da başka bir aparatla atıkları parçalamadan bulunan yabancı maddeleri kavrayarak tesisattan dışarı çıkarmaktayız. Bu aşamadan sonra ise tesisatın içerisine basınçlı su vererek tesisatın içerisinde bir şey kalmadığından emin oluyoruz.

Kanlıca lavabo tıkanıklığı açma işleminde ekonomik fiyatlar ile lavabo açma hizmeti veren firmayız. Vermiş olduğumuz lavabo açma fiyatları hem cebinize uygun hem de çevrenizde çoğu firmadan daha uygun işlem yapan firma konumundayız. Bu fiyatlar sayesinde ve kaliteli hizmetimiz sayesinde de en fazla tercih edilen firmalardan bir tanesiyiz.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55