Karagümrük Lavabo Tıkanıklığı Nasıl Açılır

Karagümrük lavabo tıkanıklığı açma tesisat firmamızda kırmadan robotla lavabo açma hizmeti 99 TL dir. Lavabo tıkanıklığı nasıl açılır sorunu asla kâbus olmaması gerekiyor, çözüme ulaştırmak bizim işimiz ve bunu nasıl yapıyoruz, sizlere açıklamak istiyoruz.

Karagümrük Mutfak Lavabosu Açan Tesisatçı

Karagümrük lavabo tıkanıklığı açma işlemleri için şimdi banyo küvetlerindeki Karagümrük lavabo sistemleri hakkında bazı bilgiler vermek istiyoruz. Oval bir hazne ve içine düşen temiz suyun, gider evyesi yardımıyla uzaklaşması ne kadar sorunsuz ise sizde bu üniteyi o derecede verimli kullanırsınız. Yalnız evyenin dış yüzeyi temiz ise içerisi de aynı mantıkla tamamen temiz şekilde olduğu anlamına gelmez. Boru çapları genelde 50’lik olan bu sistemler üniteyi tıkayan her ne ise cihaz ile mutlaka o bölgeyi rahatlatmamız gerekiyor. Cam kırığı, metal cisimler, kıl, tüy, kimyasal temizleyicileri, şampuan, sabun artıkları ve daha farklı maddeler için bakın nasıl çözüm getiriyoruz. Atıkların formları yani şu anda bulundukları form düzeyi müdahalelerden hangisini seçmemiz gerektiğini belli etmektedir. Çok sert ve boru ile adeta çimento gibi yapışmış hale gelen bir atığı düşünün. Aklınızdan şu anda bu Karagümrük lavabo tıkanıklığı nasıl açılır ki diye düşünmeye başlamış olabilirsiniz. Kimyasalı tam o bölgeye sıkıyoruz. Marketlerde kullanılan ürünlerden daha güçlü ve direk atığı yumuşatacak şekilde güçlü bir kimyasal olduğunu bilmenizi isteriz. Biraz zaman geçer ve cihaz ile atığı kontrol eder yumuşaya başlamışsa, kanal temizleme cihazını aktif ederek, yapıştığı kısımdan arınmasını sağlarız. Artık borudan ayrışan atığı uzaklaştırmak için tek yapmamız gerek basınçlı su sıkmaktır.

Karagümrük lavabo tıkanıklığı nasıl açılır sorusuna tüm dünyada uygulanan ve en kaliteli yaklaşım ile atıkları temizleyen sistem ile cevap veriyoruz.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55