kartal uğur mumcu lavabo tıkanıklığı açma

Kartal Uğur Mumcu lavabo tıkanıklığı açma son teknoloji kameralı robot makinelerle kırmadan tıkalı lavabo açma hizmeti vermekteyiz. Tıkanan lavabolarda biriken yemek atıkları, tortu ve diğer pislikler etrafa kötü kokular yayılmasına sebep olmaktadır. Kameralı lavabo açma ihtiyacı olmadan önce alınması gereken bazı tedbirler vardır. Bunlar; bulaşıklar yemek atıklarından arındırılırken lavabo giderine kaçırılmaması, yemek yağlarının lavaboya dökülmemesi, herhangi bir cismin giderlere kaçırılmaması, inşaat halinde iken boruların doğru ve kırılmadan döşenmesi, içinde harç kalmamasıdır. Tıkanma ve zamanla oluşan kötü koku ve mikroplardan korunmak için beş yıl ve üzerinde kullanılan lavaboların basınçlı su jetleriyle belli aralıklarla yıkanması gerekir. Suyu tazyikle boruya gönderen su jetleri lavabo borularını temizleyip kalıntılardan arındırdığı için tıkanıklık olması engellenmektedir.

Uğur Mumcu Lavabo Gideri Açma

Uğur Mumcu lavabo tıkanıklığı açma Yaşadığımız ortamların lavabolarının tıkanması mekanlarımızın yaşam kalitesini düşürmektedir, oluşan pis ortam, ortama yayılan pis ve sağlıksız koku bizim rahatsızlık duymamıza sebep olur. Kırmadan lavabo  tıkanıklığı açma sorunu ev hanımlarının yıkamış oldukları sebzelerin ve meyvelerin artıklarını, çamur ve kumlarını lavabolarına dökmelerinden, artık yemek yağlarını lavabolara dökmelerinden dolayı oluşmaktadır. Lavabo tıkanma sorununun önüne geçmek için lavabonuzun tıkanmasına sebebiyet veren maddeleri lavaboya dökmemeliyiz. Çünkü her döktüğünüz madde lavabonun gider borusunda birikerek sertleşip sıkışmaktadır.  Bu sıkışmadan dolayı da muslukta akan su boruların içerisinden geçemeyip lavabonun dışına taşmaya sebep olur. Hatta bazen bu tıkanmalar borunun içerisinde su kaçağına bile sebebiyet vermektedir.

Kartal Uğur Mumcu lavabo tıkanıklığı açma kameralı cihazlar sayesinde atık bölgesini nokta atışı yaparak bulan tesisatçıdır. Kameralı tıkanma açma işlemi sayesinde hiçbir kırma dökme işlemi yapılmayacaktır. İşlemlerimiz 1 yıl boyunca garanti kapsamındadır. Ve tamirini yaptığımız yer arıza vermesi durumunda ücretsiz olarak hizmet vereceğimizden emin olabilirsiniz. 0551 231 83 55 numaralı telefondan bizlere 7/24 ulaşabilirsiniz.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55