Kartal Yakacık Lavabo Tıkanıklığı Açma

Kartal Yakacık lavabo tıkanıklığı açma tesisatçı firması olarak son teknoloji cihazlarla kırmadan tıkanmış lavabo açıcı servisimiz bulunmaktadır. Aynı gün içerisinde Çözüm Merkezi olarak Kartal semtine hizmet veriyoruz.

Yakacık Tıkanmış Lavabo Açma Hizmeti

Kartal Yakacık lavabo tıkanıklığı açma kostik ile tıkanan lavaboyu açmak işlemi değil daha güvenli sistemler kullanmaktadır. Su ile birleştiği sırada ısı oluşturan ve içten yakıcı etkisi olan lavabo giderinde delinme, yırtılma, çürüme meydana getirebilen ve farklı sıhhi tesisatlarda da kullanılan bu yöntemleri asla önermiyoruz. Göz, burnunuza zararı olabileceğini unutmayın ve asitli ürünler yerine lavabo tıkanıklığı açan firma hangi yöntemleri kullanıyor sorusuna değinmek istiyoruz. Kartal Yakacık lavabo tıkanıklığı açma ile robotla lavabo tıkanıklığı açan firmamızdaki çalışmaları sizlere anlatmak istiyoruz. Dikey ve yatay diye tanımlayabileceğimiz kanalın pek çok eklem yeri vardır. Yalnızca bir tane bükülebilen lavabo gideri ile duvardaki pimaşa bağlantısı yer almaktadır. Buradaki kirlilik ve madde yapışması direk lavabodan hep atık su yükseliyor sorunlarını oluşturabilir. Daha geri plandaki pimaşta da atıklar durabilir. Bunun için kamera takıp lavabo tıkanıklığı açan tesisatçı ekibimiz kısa bir araştırma yapar ardından lavabodan su gitmiyor sorununa yol açan atıklar robotla lavabo tıkanıklığı açma teknikleri ile çözümlenir.

Kartal Yakacık lavabo tıkanıklığı açma ile robot cihaz fonksiyonları şunlardır. Özel lavabo temizleyici kimyasal ile bazı robot cihaz ünitesi birlikte kullanılarak kanaldaki nesneler açılabilir. Cihaz takılması ile çıkartılabilecek atıklar alınır. Robot cihazdaki örneğin helezon yay ile atık kümesi parçalanır ve kanalizasyona gitmesi sağlanır ve daha pek çok işlem sorunu gördükten sonra uygulanmaya başlanıyor ve kırma dökme ihtimali en aza indirilerek bunu yapıyoruz.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55