Kasımpaşa Lavabo tıkanıklığı Açma

Kasımpaşa lavabo tıkanıklığı açma firması olarak tıkalı olan lavabonuzu kırmadan ve dökmeden son teknoloji cihazlar ile açmaktayız. Aynı gün içerisinde Çözüm Merkezi olarak Beyoğlu semtine hizmet vermekteyiz.

Kasımpaşa Lavabo Açan Tesisatçı

Kasımpaşa lavabo tıkanıklığı açma uzmanları detektör kullanarak kameralı lavabo açma işlemlerini sunmaktadır. Eski veya yeni monte edilen lavabo ve boru sistemlerinin çalışmamız önünde bir engel teşkil etmesi mümkün değildir. Kasımpaşa lavabo tıkanıklığı açma plastik malzeme yapısına sahip kanalları yıpratmadan müdahale eder. Eski tip teknikler arasında özellikle kanalın için tel ve ittirme kuvveti ile ne kadar madde varsa ilerletilmesi vardır. İçinde ne kadar oluşum var veya ne kadarı temizlendi gibi işlemler soru işareti olarak kalır. Bu nedenle biz ise tıkanan lavaboyu robotla açıyoruz ve lavabo tıkanıklığına ne iyi gelir çok iyi biliyoruz. Diyelim ki mutfak lavabosu tıkandı ve buna sebep olabilecek yemek artıkları, yağ kalıntıları yani gıda türünde irili ufaklı artıklar sağlayabilir. Bazen mutfak tezgahı ve zemini temizledikten sonra kalıntılar yine yer tutacaktır. Biz ufacık görsel kamerayı derinlere yerleştiririz. Lavabonun altına doğru eğildiğinizde bükülebilen bir tahliye borusu göreceksiniz. Bizler lavabo açan tesisatçı ile atık kanalı içinde birikmeleri görür ve devamını da inceleriz. Yani betonun arkasına döşenen ortak gider kanallarının içine de bakarız. Bu bahsettiğimiz bölgelerde ise dikkatlice su püskürtürüz. Çalışma sonunda ise yoğun su dökerek ne kadar sorunsuz olduğunu kontrol ederiz.

Kasımpaşa lavabo tıkanıklığı açma sorunlu lokal bölgelerin temizlenmesi için çalışmalar yapmaktadır. Minimalde olsa kanallardaki birikmelerin zamanla artabileceğini unutmayınız. Özellikle lavabodan su yavaş gidiyor ise bu kronik soruna dönüşmeden önce bizleri aramalısınız.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55