kavacık lavabo açma

Kavacık lavabo açma gider borularında meydana gelen lavabo tıkanmalarını kırmadan lavabo açma servisimiz ile hızlıca açmaktayız. Lavabo giderlerinde oluşan tıkanmalar belli başlı sebeplerden dolayı meydana gelir. İlki lavabo giderlerine attığımız atıklardan dolayı oluşan tıkanmalardır. Lavabonun içerisine atmış olduğumuz atıklar giderde bir süre sonra sıkışarak tıkanmaya sebebiyet verir. Belli bir süre sonra muslukta giden suyun geri teptiğini fark edersiniz ve lavabonun içerisine kötü kokular gelmeye başlar. Bunlar meydana geldiği zaman iş işten geçmiş demektir. Bundan sonra yapmanız gereken profesyonel bir lavabo tıkanıklığı açma firması arayarak yardım istemek olacaktır. Bu bekleme dahilinde de lavabonun hiçbir türlü çalıştırılmaması gerekmektedir.

Kavacık Tıkanıklık Açma

Beykoz Kavacık lavabo açma işlemlerinde iki tür tıkanmış lavabo açma yöntemi kullanmaktayız. İlk olarak kullanılan yöntem lavabo açma makineleri kullanmaktır. Bu makineler sayesinde lavabo giderinde hiçbir kırma işlemine yer vermemekteyiz. Bu makineler tıkanıklık açma işleminde bizlere de fazlasıyla kolaylık sağlamaktadır. Çünkü bu makineler olmazsa verilen hizmet çok uzun sürerdi ama bu makineler sayesinde verilen hizmet yarım saat – bir saat içerisinde bitmektedir. Sizlerinde zamanını çok fazla çalmamaktayız. İkinci yöntem ise lavabo açma ilacı kullanmaktır. Ama bu yöntemi tercih etmiyoruz çünkü bu ilaçların içerisindeki bazı maddelerin asit özelliğinden dolayı boruları eritebilir ve tesisata daha fazla hasar verir. O yüzden biz her zaman ilk yöntemimizi kullanmayı tercih ederiz.

Kavacık lavabo açma yöntemlerimizden hepsi garantilidir. Eğer onarımı yapılan yerde bir hata ile karşılaşırsanız bizi arayın ve 1 yıl boyunca sizlere ücretsiz olarak servis verelim. Kavacık lavabo tıkanıklığı açma hizmetinden yararlanmak istiyorsanız 0532 736 48 79 numaralı telefondan bizleri istediğiniz saatte arayabilirsiniz.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55