kaynarca lavabo tıkanıklığı açma

Kaynarca lavabo tıkanıklığı açma firmamız lavabo gider borularında sertleşen ve sıkışan atıkları kırmadan lavabo açma ve makineli lavabo tıkanıklığı açma servisleri ile açmaktadır. Firmamız lavabo gideri tıkandı nasıl açabilirim ve hemen lavaboyu açabilecek İstanbul tesisat firması gibi arayışlarınıza kesinlikle olumlu yanıt vermektedir. Bizim çözüm formatlarımızdaki ortak şey ne lavabo gider borusu zarar görmeli ne de beton delinmesi ihtiyacı hissedilmelidir. Her iki şekilde de tadilatsız çözümleri nasıl uyguluyoruz anlatmak isteriz.

Kaynarca Tıkanmış Lavabo Borusu Açma

Pendik Kaynarca lavabo tıkanıklığı açma işlemlerinde aşırı tıkalı hale duruma gelen lavabolar için gider içine yönelik makineli çözümler uyguluyoruz. Bazı araştırma amaçlı kamera ile bakılması ön analiz için önemsediğimiz durumlardandır. Çünkü bazen evye kısmı yukarı, aşağı kaydırılabilir olan lavabolara büyükçe yabancı cisimler düşebiliyor. Evye borusu ve lavabo gider hatlarında da uygulamalı kamera ile sorunu görürüz. Bazen cisimleri sıkıştığı lağım borusundan geri çıkartmak için robot cihazlardaki yakalama penslerini kullanabiliriz. Bunun aksine uzaklaştırılması daha uygun olan şartlarda ise kıvrımlı yay ekler ve ne kadar sıkışma yapan malzeme varsa daralıp , genişleyebilen ve titreşim cihaz ile verilmesiyle sayısız türdeki nesneleri hareket ettiririz. Sürekli lavaboda duran ve gidemeyen atık sulardan kurtulmak için de asıl problemin kaynağı olan sıkışmış atıkları da hareket ettireceği için çok geçmeden kanallardaki doluluk oranı sıfıra inecektir. Ekstra sorunlar için ise somut bilgileri alarak sizlere sunabilir ve çözüm önerilerimizi de anlatabiliriz.

Kaynarca lavabo tıkanıklığı açma sıklıkla haftada birkaç defa tıkanan lavabolar için geçici tıkanmayı açabilecek çözümlerden uzak durmalısınız. Çoğu lavabolar için bile bizler yarım saatte inanılmaz bir başarı elde edebiliyoruz ve bir telefon araması kadar size yakınız.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55