Kıraç Lavabo Tıkanıklığı Açma

Kıraç lavabo tıkanıklığı açma tesisatçı firması olarak son teknoloji robot cihazlarla kırmadan dökmeden tıkalı lavabo açma hizmeti vermekteyiz. Çözüm Merkezi olarak aynı gün içerisinde Esenyurt semtine servisimiz bulunmaktadır.

Kıraç Tıkanmış Lavabo Açan Ustalar

Kıraç lavabo tıkanıklığı açma insan elinin ulaşamayacağı alanları lavabo tıkanıklığı açan firma makineler ile ulaşmaktadır. Bu çoğu firmada olmayan özelliktir. Çünkü basit bir tel ile değil, makine kullanımı ile temizliyoruz. Gelişmiş kamera sensörleri lavabo içinde nerede tıkanma varsa net olarak yerlerini bulmamızı sağlar. Banyo kanalları içinde süzgeç kapağını çıkartmak ve aynı işlemi yapmak yeterlidir. Kıraç lavabo tıkanıklığı açma tıkalı kalmış ve sürekli atık kokusu yayan lavabo kanalında araştırma ve kırılan boru taraması ile birlikte 20 metreden fazla alanda kamera ile noktasal atık yerleri bulunur. Lavabo ayağının hemen üzerinde duvar kısmı ile bağlantılı küçük bir sökülebilir boru vardır ve buradan her iki yönü de araştırabiliriz. Ardından noktasal yerleri bulunur ve türü, problemi ne ise elimizdeki parçaları lavabo tıkanıklığı açan tesisatçı robot cihaza bağlar. Eğer ki peçete kalıntıları sıkışmış ve yoğun halde duruyor ise onları spiral tel ile uzaklaştırırız. Cihaz başlığı baskısı ile çok geçmeden tüm birikmeler ve oradaki oluşumlar hızlıca kanalda ilerleyecektir. Bazen ise su basarak temizleme tekniğini de kullanabilir. Bulaşık makinesi giderlerini kontrol etmek ve tıkanan boruları temizlemek için de kullanılabilir. Bazen ise bir tel aparat ile bazı tek parça halindeki maddeleri geri çıkartarak lavabodan suyun geri gelmesi için en doğru adımları atabiliriz.

Kıraç lavabo tıkanıklığı açma her binadaki tıkanma sorununun aynı olmadığını bilmektedir. Bu nedenle kameralı lavabo tıkanıklığı açma ile teşhis başarılı lavabo tıkanması açılması için son derece önemlidir.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55