Kırmadan mutfak gideri açma servisi

Kırmadan mutfak gideri açma servisi ile robot cihazlar ile atık su geçen boruların içinden özel sistemler ile müdahale ediyoruz. %100 kalıcı lavabo açma için bu cihazlar oldukça etkilidir. Çünkü yalnızca lavabo küveti altındaki eviye kısmını değil, devamındaki duvar içindeki hat dahil olmak üzere 20 metre boyunca cihazın kablosunu kullanarak kanal içinden yıkama yapabiliriz.

Hiçbir yer kırmadan lavabo tıkanmalarını açma hizmetlerinde garantili ve cazip fiyatlarımız ile kampanyalı tarifelerimizi kaçırmamanızı öneririz. Elektrikli cihazları kullanmamızdan dolayı su püskürtebilecek başlığa alakalı basınç ayarını yaparak daha iyi sonuç alıyoruz. Biriken pirinç taneleri, salata parçaları, bulaşık artıkları gibi konularda gerçekten yepyeni gibi lavabo kanallarına kavuşmanız mümkündür. Bu cihaz yalnızca bahsettiğimiz sorunlarda işe yarıyor diye kural yoktur. Çamaşır ve bulaşık makinesi veya banyo atık borusu içinden de başlayacak şekilde şebeke suyu ile atık kanalını yıkama işleminden hemen sonra düzelmeler olacaktır. Geçici bir düzelmeden kesinlikle bahsetmiyoruz. Çalışma öncesinde kamera ile keşfedilen bölgeler cihaz ile tek tek yıkanır. İşlem sonrası ve devamında defalarca teyit alınır, yoğun temiz su dökülür ve ne kadar hızlı gittiği gözlenir.

Bizi tercih edin ve tadilat olmadan mutfak tıkanıklığı açma görevini ekiplerimize bırakın. İstanbul’da çoğu semt ve mahallede servis ekiplerimiz iş başında olup, dikkatli ve özverili çalışmalar ile sizlere en iyisini sunma amacındayız. Tıkalı lavabo borusu açma yöntemlerimizi bir defalığına alın ve rahat edin.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55