Koşuyolu Lavabo Tıkanıklığı Açma

Koşuyolu lavabo tıkanıklığı açma tesisatçı firması olarak kırmadan dökmeden kameralı cihazlarla tıkalı lavabo açma servisimiz mevcuttur. Çözüm Tesisat olarak aynı gün içerisinde Kadıköy semtine hizmet vermekteyiz.

Koşuyolu Lavabo Açan Firma

Koşuyolu lavabo tıkanıklığı açma kırmadan kameralı robot ile mutfak lavabosu açma işlemi yapabilir. Lavabonun kötü kokularını önlemek için atık kokularını kaçıran noktaları teşhis etmek gerekir. Lavabodaki pimaşa kamera ile bakarak araştırma yapan İstanbul lavabo tıkanıklığı açan firma ekibimiz hem bu tesisat problemleri hem de atık ile dolup taşan noktaları gözlemler ve sonrasında kararınız verir. Karşımızda çok sayıda robot cihaza takılabilir aparat ve 30 metreye kadar pimaş içinden erişmemizi sağlayan helezon yay sistemi vardır. Koşuyolu lavabo tıkanıklığı açma kırmadan arızalı mutfak lavabo giderini kameralı robot açma ile temizleyebilir. Tıkanık lavaboyu açan en iyi makine robot aygıttır. Lavabo haricinde aklınıza ne kadar sıhhi tesisat varsa hepsi içinde kullanılır. Atıkla beraber bir miktar lağım suları pimaş sistemlerde bulunur. Son derece sert değil daha çok balçık kıvamında olan bu nesnelerden kurtulmak için pimaş içinde biraz helezon yay ile karıştırma yaparız. Ne kadar çok su dökseniz de o suyun geri gelmesine neden olan ileri bir uç vardır. Bu uca doğru 30 metreye kadar kırmadan pimaş borusu içinden lavabo tıkanıklığı açan tesisatçı ekibimiz ulaşır ve titreşim verilmesi ile lavabodan suyun geri gelmesi sorununu önler.

Koşuyolu lavabo tıkanıklığı açma mutfak lavabo gider plastiğini kırmadan kamera ile açma işlemi yapmaktadır. Tıkanan mutfak lavabolarını yeniden çalıştırmak, arızalarını gidermek için esnek çözümler şarttır. Bazen döşenme sırasında kalan bez parçaları, kumaş, inşaat işçilerin çöpleri pimaşa saplanabilir. Su püskürtme sistemleri, spiral tel (helezon yayın bir uzvu) takılıp geri çıkartma gibi sayısız işlemler robotla lavabo tıkanıklığı açma çalışmaları ile sizlere sunulabilir.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55