Kozyatağı Lavabo Tıkanıklığı Açma

Kozyatağı lavabo tıkanıklığı açma firması olarak son teknoloji robot cihazlarla kırmadan tıkalı lavabo açma hizmeti vermekteyiz. Çözüm Merkezi olarak aynı gün içerisinde Kadıköy semtine servisimiz bulunmaktadır.

Kozyatağı Cihazla Lavabo Açma

Kozyatağı lavabo tıkanıklığı açma içinden lavabo suyu geçen borudan alt kata su sızmasının araştırılması için kamera kullanma adımlarını uyguladığı gibi atık biriktiren lavabo borularını da bu sistem ile bulabilir. Profesyonel ekipmanlara sahip lavabo tıkanıklığı açan firma ekibimiz parçalanmış veya farklı hasar almış boru türlerinde saptama yaptıklarından dolayı onarım yapabilir ve isterseniz lavabodan suyun geri gelmesi için ne tür çözümler sunuyoruz o kısma geçelim. Kozyatağı lavabo tıkanıklığı açma araştırma kablosu uzunluğu tam 20 metreden başlayan sistemler kullanır. Yani lavabo içi ile alakalı tıkanmaları zaten lavabo tıkanıklığı açan tesisatçı temizleyecektir. Bunun haricinde fayans ve betonlar ile örülü, arka planda kalmış olan boru sistemlerine ise lavaboya ait bir sökülebilir borunun çıkartılması ile erişiriz. 50mm’lik boru çapı bile olsa fark etmez ve 150mm’ye kadar destek sunan bir cihaz aparatı kullanıyoruz. Robot aygıtın bu uzun elektronik kablosuna ise yağlanma sebebi ile tıkanan lavabolar veya farklı türlerdeki atıklara yönelik açılması için spiral tel takabiliriz. İçte kalmış suyun bile hızlıca gitmesini sağlayacak bu döner başlıklı ve hasar vermeden ilerleyecek olan aparatın boruları da kırmadığını açıkça yazalım. İçi kireç ve atık sular ile kaplanmış durumlarda, kameralar ile tek tek ilk başta bulduğumuz nesnelerin kanalizasyona gittiklerinden mutlaka emin oluyoruz.

Kozyatağı lavabo tıkanıklığı açma problem üretmeye devam etmek veya kısmi temizlenen lavabolar yerine tam olarak temizliği sağlama amaçlı kameralı lavabo tıkanıklığı açma cihazları kullanıyor. Bazen sırf eviye deliklerinden teli cihaz ile uzatarak oradaki sakal artıkları nedeniyle lavabo tıkanması sorununa çözüm bulduğumuz da olmuştur.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55