lavabo açan firmalar

Lavabo açan firmalar İstanbul robot makineli ve kamera sistemleri ile tıkalı lavabo gideri açma servisi veriyoruz. İstanbul Avrupa ve Anadolu Yakası şubemiz vardır tıkanmış lavabo giderleri için bizi arayınız.

Makineyle lavabo açan firmalar varken lavabo küvetine bir, iki şişe sirke dökerek giderde rahatlama ve temizleme gibi işlemlere hiç gerek yoktur. Sıvı akışkanlığı ve bazı köpüklü, asitli türdeki temizleme ürünleri ile küçük bir alanda atık hareketliliği olurken cihazımız ile apartmandaki alt kat komşunuzun lavabo ve atık su giderinde tıkanma olması sebebi ile lavabodaki giderinizin de çalışmaması, dolup, taşması gibi sorunlara da müdahale ediyoruz.

Tıkalı Lavabo Açan Firmalar

Çalışmalarımızda elektronik lavabo kanalında etkin temizlik için cihazlar kullanıyoruz. Belli bir süreliğine kamera yerleştirip ilk bilgileri alırken kaçıncı metre ve ne kadar uzakta, hangi türde gideri tıkayan malzeme varsa gider içi kılavuz kamera ile anlarız. Bunu herhangi bir sıhhi kanalda da uygulayabilirken, yine birazdan bahsedeceğimiz sistemler diğer atık sistemlerinde de uygulanabilir. Gider ağzından hazır yol ile hem lavabo içindeki evye borusundaki malzemeleri temizleyebilir, hem de devamına ilişkin helezon yay eklemesi yaparak titreşim türünde yaya hareket kabiliyeti sağlayarak lavabo giderinde birikmiş atık ve suların kontrollü olarak kanalizasyona akıp gitmesini sağlayabiliriz. Rastgele bir şekilde çalışmalar olmayıp, bazen yabacı küçük nesnelerin veya büyük çapta kumaş parçaları, oyuncak malzemeleri bile gider kanallarından geri çıkartabilecek robot cihaz ile yakalama uçlarını da kullanabiliriz.

Lavabolar için makineli çözümün perde arkasında basınçlı su yıkama aparatlarından tutun da 20’den fazla ek penslere sahip olan takılabilir mekanizmalar ile kesinlikle bazı atık türlerini un ufak forma dönüştürme ve ilerletme türündeki adımları da uygulayabiliriz. Lavabo tıkanıklığı açan firmalar için tercihiniz çözüm merkezi olmalıdır.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55