Lavabo Açıcı

Lavabo açıcı denilince akla kimyasallar geliyor ancak firmamız robotla lavabo açma ve tıkanıklığı kamera ile görüntüleme servisi vermektedir. Lavabo açıcı İstanbul firması olarak bodrum kat hariç fiyatımız 99 TL olarak belirlenmiştir.

Lavabo açıcı kullanım klavuzu araştırırken firmamızı arayıp sadece 99 TL ye tıkanıklığını açtıranlar var. Tek neden bilinmeme tıkanıklığı robotla açıldığını pek az kişi biliyor.

Lavabo Açıcı Kimyasallar Zararlıdır

Lavabo açıcı kimyasal kullanmak sağlığınız için ve tesisat için zararlıdır şöyle ki ani tepkime veren kimyasal patlayabilir kısa bir araştırma sonucunda bu olay ile ilgili haberleri görebilirsiniz. Robotla lavabo açıcı İstanbul suyun geçiş yolunun tıkandığı kanallarda iyileştirme yapabilir. Bu kısmi iyileşme değildir. Pek çok atık geniş bir alana yayılabilir veya bazı noktalarda kümelenebilir. En etkili çözüm ise robotla lavabo açıcı kullanan tesisatçı ekibinde olan kameralar ile o noktaların görülmesi, cihaz başlığının o noktalara yerleştirilmesi ve temizleme adımlarıdır.

Lavabo açıcı gider ana hat ve logar tıkanması için kameralı lavabo açma işlemleri ile en net çözümleri sunar. Kanal içlerindeki bağlantıları elimizle çıkartabileceğimiz lavabo ile yerleşimi olan borudan erişiriz. Zaten duvara doğru baktığınız zaman bu kastettiğimiz kısmı sizler de görebilirsiniz. Ardından eklenecek kamera iki tarafa da içteki maddelerin ne türde yerleştiğini görmemizi sağlar. Birkaç farklı adım uygulayabiliriz. Aslında 30 tane eklenebilir robot cihaza takılabilen ünite vardır. Bunlardan birkaçını tanıtalım. Erişim kablo uzunluğu 20-30 metre aralığındadır ve daha da uzatmak mümkündür. Bu üniteye eklenecek olan spiral telin vasfı silindirli şekle uygun tasarlandığı için iç boruya yapışmış ve ortasında kalmış olan ne kadar oluşum varsa döner mekanizması ile sürtünme ve ilerleme kuvveti uygular. İkincisi basınçlı su basmak ve bazen geri çıkartmak daha mantıklı olduğundan buna uygun bez parçaları olabilir veya farklı nesnelerin yakalanarak sistemden çıkartılmasıdır.

Lavabo açıcı ile anlattıklarımız arasında kesinlikle kırma dökme yoktur. Tadilat ihtimalleri boru iç kısmında hasar varsa olur ve bunun da kanıtını roboltla lavabo açıcı firma olarak mutlaka araştırıyoruz ve sizlere de delilini sunarak hareket ediyoruz.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55