lavabo tıkandı su gitmiyor

Lavabo tıkandı su gitmiyor ise bizi arayın robot makineli ve kameralı sistemle tıkalı lavabo açma servisini 99 TL ye veriyoruz. Çözüm Tesisat lavabo açma konusunda tam ekipman ve uzman kadrosu ile aynı gün içinde hizmet vermektedir.

Lavabo gideri tıkandı su gitmiyor ise bizi arayarak robot makinalı sistemle tıkanan lavabo borularını temizliyoruz.

Lavabo Tıkanıklığı Açma Servisi

Lavabo tıkandı su gitmiyor aşırı miktardaki birikmeler dahil hepsi için su tahliye sistemi içindeki nesneleri yok edici formüller içermektedir. Yüksek basınçlı atık su borusu temizleme sistemlerinin ayrıca birer kameraya sahip olması bizim ne ölçüde kanal içinden yaptığımız çalışmada başarılı olduğumuzu gözler önüne sermektedir.

AVM tuvalet kabinleri, iş hanları, kamu ve özel binalar, hastane, otellere ait atık sistemleri her gün çok sayıda kullanılır. Bazı şirketler gerçekten kaliteli tuvalet kağıdı kullanmalarına rağmen problem oralardan satın alınan bazı ürün ambalajlarının tuvalete gönderen müşterilerden de oluşmaktadır. Yiyecek, içecek ambalajlarının yerlerini bulmada ve sıkıştığı alanda gerektiği zaman yakalama aparatı ile geri çıkartmak, orada metal nesneleri içten eritmek, bazı atıkları parçalamak ve küçültme sonucunda pimaş yıkama alanında kullanılan tazyikli su ile temizlenmesi gibi çok sayıda formüllerimiz vardır. Bu sayede içte en ufak düzeyde kalmasına izin vermiyorken, herhangi bir tahribatta oluşturmuyoruz. Miktarı kütle olarak da artmaya devam eden bu atıkları açmak için her zaman büyük çapta bir pompa anında çözüm getirmeyebilir ve ihtiyacınız olan tam çözümün hepsine sahibiz.

Lavabo tıkandı su gitmiyor ise Çözüm Merkezi atık su yıkama teknik servisi ile sunulan çalışmalar bir sene boyunca garantilidir. Eğer ki pimaş veya farklı atık sistemine ait tahribat varsa ve kamera ile görüp, değişimini yaparsak bu parça içinde sizlere garanti sunuyoruz. Sigorta firması ile çalışabilen bir teknik servis arıyorsanız biz buradayız.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55