Lavabodan su geri geliyor ne yapmalıyım

Lavabodan su geri geliyor ne yapmalıyım ? Bizi arayarak lavabo tıkanmasını robot makineli 99 TL fiyatla açıyoruz. Lavabo tıkanıklığı nasıl açılır ; Çözüm Merkezi tesisat firmamızda robot makine kullanarak lavabo tıkanıklığı açılır.

Akşam yemek yendikten, çay içildikten sonra bulaşıklar sudan geçirilip makineye dizilir, mutfak toparlandıktan sonra bulaşık makinesi açılır. Gece yatmadan önce su içmek için mutfağa girilip, halıda ıslaklık fark edildiğinde ilk olarak bir yerden su döküldüğü düşünülür ta ki lavabonun içerisinden yukarı doğru yükselen suyu görünceye kadar. Mutfak giderindeki tıkanıklıktan dolayı makinedeki su akıp gidemediği için makinenin ve lavabonun içine dolmaya hatta lavabo sifonunun duvardaki gidere bağlantı noktasından da mutfağa sızmaya başlar. Lavabodan su geri geliyor ne yapmalıyım diye anlık düşünmeye başlanır, bu durumda açık olan muslukları kapatmak, lavabo sifonunu duvardaki gidere tam oturtmak ve uzman yardım çağırmak ilk olarak yapılacak işlerdir.

Evyedeki suyun yavaş aktığı fark edildiğinde bu durum giderin tıkanmaya başladığını gösterir. Giderlerin daha da tıkanıp daha büyük sıkıntı çıkarmasını beklemeden hemen çözüm yolu bulunmalıdır. Tıkanmaya başlayan giderler, ileri teknolojik aletler ile lavabodan su geri geliyor ne yapmalıyım cümlesini kurmaya gerek kalmadan kısa bir sürede, pratik olarak açılmakta, eski sorunsuz hallerine geri çevrilmektedir. Bulaşıklardan lavabodan gidere atılan yemek artıkları, çay taneleri, yağlar giderleri tıkar ve suyun lavabodan geri çıkması probleminin yaşanmasına sebep olur. Görüntülü sistemle boru içerisine bakıp sıkıntı tespit edildikten sonra şayet yağlanmadan kaynaklanıyorsa jet yıkama motoru ile boru içi yıkanarak, kalıntıların tıkaması ise robotik cihazlarla tıkanıklık parçalanarak sıkıntı giderilir.

Lavabodan su geri geliyor ne yapmalıyım ? Şokunu yaşadıktan sonra bütün kontroller yapılıp beklemeyip, teknik cihaz kullanmadan hemen sorunu çözmek isteyenler doğal yöntemlerle tıkanıklığı çözmeye çalışırlar. Doğal tıkanıklık açma yöntemleri ise şunlardır;

İlk olarak, lavabodaki suyun akarak biraz azalması için en eski ve klasik yöntem olan pompalamadır. Lavabonun ağzına yerleştirip hızlıca 15 defa kadar yaparak tıkanıklığı açmaktır. Demir elbise askısını düzleştirip ucunu kanca haline getirdikten sonra, lavabodan sokarak giderin tıkanık kısmına denk geldiğinden pislikler kancaya takarak dışarı çıkarmaktır. Karbonat ve sirke, lavabo sudan boşaltıldıktan sonra süzgecinden 1 bardak karbonat üzerine de 1 bardak sirke döktükten 20 dakika sonra sıcak su ile temizlemektir.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55