lavabodan su geri geliyor

Lavabodan su geri geliyor ise mutlaka kamera sistemle kontrol edilmesi gerekir eğer tıkanıklık var ise robotla kırmadan dökmeden açıyoruz. Lavabo tıkanıklığı var ise suyun giderden yavaş gitmesi veya geri tepmesi yaşanabilir.

Çözüm Tesisat firmamızda kamera sistemleri ve tıkanıklık açma robotlu ile İstanbul geneli en uygun fiyata lavabo tıkanıklığı açma servisi veriyoruz. Sizinde başınıza lavabo tıkanıklık problemi var ise profesyonel tesisat firmaları ile çalışın.

Lavabo Gideri Tıkandı Su Gitmiyor

Lavabodan su geri geliyor ve kanal temizleme işlemlerinde her zaman olduğu gibi garantili çalışmalarımız sürmektedir. Kısa sürede kesin sonuçlar almanın her müşterimizin hakkı olduğunu biliyoruz. Yalnız bu kısa zaman içinde kalıcı ve kesin temizliğin de nasıl yapıldığını şeffaf şekilde sizlere anlatalım.

Lavabodan su geri geliyor tekniği nedir? Aslında uygulanan küçük boyutlara sahip mercekleri olan kameraların kablolar ile görüntüsünün el bilgisayarına yansıtılmasıdır. Bununla apartman, bahçe, tuvalet, lavabo, banyo gider kanalı içine bakma işlemi rahatlıkla yapılabilir. Bunu uyguluyoruz, çünkü içinde neyin tıkadığını görmemiz gerekiyor. Çoğu zaman evsel atıklar, lavabo kullanımına bağlı yiyecek veya sakal, saç gibi kalıntılar olsa da bazı zamanlar cam kırıkları, yabancı maddeler de olabilir. Kirlenen ve içinde atık barındıran kanallarda uygulanan ise cihaza yönlendirilen suyun bu kablolar aracılığı ile içinden suyun geçmesi ve tazyik oluşturulmasıdır. Bir nevi içten başlayarak yıkama çalışması da diyebiliriz. Bu sayede suyun durduğu ve geri geldiği bölgelerdeki maddeler rahatlıkla temizlenebilir. İçinden sıvı atık geçen her türlü kanallarda rahatlıkla denenebilir ve yarım saate kalmadan açılabileceğini söyleyebiliriz.

Hepsi bir arada çözümlerden yanayız. Bunu başarmak için ise farklı problemleri de araştırabiliriz. Örneğin, lavabo sıhhi borusunda sızdıran yerin kamera ile bulunması, arızalı lavabo borusunu bulmak için kırmadan kamera ile analiz yapılması ve akabinde parça değişimi işlemine bu doğru bilgiler ile geçilmesi şeklinde yazabiliriz.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55