Maçka Lavabo Tıkanıklığı Açma

Maçka lavabo tıkanıklığı açma firması olarak kameralı robot cihazlarla kırmadan dökmeden lavabo açma servisi vermekteyiz. Aynı gün içerisinde Çözüm Merkezi olarak Beşiktaş semtine servisimiz mevcuttur.

Maçka Lavabo Açan Ustalar

Maçka lavabo tıkanıklığı açma pis su kanallarında tıkanma problemi için makine kullanımını önermektedir. Elektronik devreler ile iletilecek güç ve o gücü kullanarak lağım kanalında mükemmel temizlik zor değildir. Bizim önerimiz ve kullandığımız spiral teldir. Küçük bir çapa sahip olmasına rağmen 150mm’lik lavabo kanallarında bile kullanılması lavabo tıkanıklığı açan tesisatçı ekibimizin çalışma süresini oldukça kısaltmaktadır. Maçka lavabo tıkanıklığı açma 10’larca metrelik lavabo ve pis su kanallarını kameralı lavabo açıcı ile görebilir ve etkin şekilde temizleme yapabilir. Gönderilecek spiral tel portatif cihazın ünitesidir. El kumanda paneli ile ileri gönderme ve döndürerek ilerleme gibi özellikleri vardır. Metreler boyunca yalnızca tek bir kanal içinden ilerleme sağlayabiliriz. Ayrıca lavabonun eviye ve sifon içine de kameralar ile bakarak oradaki kirliliği ve “neden uzun süredir lavabodan su gitmiyor?” gibi konuların da çözüme ulaşmasını sağlayabiliriz. Darbe özellikle matkap ve ucundaki spiral uzun tele takılacak küçük parçacıklar ile de eviye içindeki deliklerden hatta gider kanalı devamından da mesafe kat ederek “lavabodan su yavaş gidiyor” için kesin çözümler sunmaktayız.

Maçka lavabo tıkanıklığı açma vakum bazlı sistemler kullanmaktadır. Lavabo içindeki havayı cihazın çekmesi ile kanalda sıkışmış bez, ıslak mendil, peçete kalıntılarının çıkartılması mümkündür. Ayrıca lavabo açan firma tüm çalışmalarda eğer kırılan lavabo pis su gideri yoksa tadilatın da olmayacağını garanti etmektedir. Bu tür sorunlarda bahsettiğimiz ekipman analiz için yeterli olup, onarımları da üstlenebiliriz.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55