makineyle mutfak gideri açan tesisatçılar

Robot makineyle mutfak gideri açan tesisatçılar 99 TL yaylı telle motorlu sistem mutfak tıkanıklarını kırmadan dökmeden açıyoruz. Aynı gün servis imkanı en hızlı hizmeti almak için bizi arayın 9 adet mobil servis aracımız mevcuttur.

Mutfak tıkanıklığı açma konusunda robot makineli sistem dönemi başladı evinizi kırdırmadan önce tesisatçınıza makinesi olup olmadığını sorunuz. Makinesiz açılan tıkanıklık kısa sürede tekrarlar evde olmadığınız zaman veya gecenin bir vakti geri taşan mutfak gideri başınıza büyük dert olabilir.

Makineyle Mutfak Gideri Temizleme ve Kameralı Görüntüleme

Makineyle mutfak gideri açan tesisatçılar bulaşık makinesi giderinden su geri geliyor, taşıyor sorununu çözen firmadır. Mutfak, bulaşık makine gideri ortak ise herhangi birindeki tıkanıklık diğerini etkileyebilir. Lavabo açan kimyasallar değil, öncelikle kamerayla kanal içlerindeki doluluğu araştırma, ardından açıcı yay takılması ile atıklarda ilerletme işlemlerini tercih ederiz. Bazen son derece yapışmış cisimler için kısa süreliğine yumuşatma için kimyasal kullanımını da yapmaktayız. Fakat ana çözüm makineden geçmektedir.

Makineyle mutfak gideri açan tesisatçılar tıkanmış gider kanallarının içini temizleyen, bakım yapan firmadır. Yıkmadan, küvet, klozet, lavabo gider açma makinesi kullanarak yaklaşık 30-90 dakika içinde temiz duruma getirebiliriz. Lavabo temizliği sağlayabilmek için kanal, gider borusu içinde tesisattan kaynaklığı deforme, içe doğru daralma, kırılma gibi durumların ve atık birikme bölgelerinin kameralı lavabo açma makinesi ile bulunması gerekir. Her tesisata aynı açıcı yay başlıkları ile işlem yapılmaz. Bazı giderlerde yabancı cisim vardır ve onu robot cihaz ile çekmemiz gerekir. Beton, gider alanlarını kırmadan tıkanmış lavabo açma için gidere sokulan açıcı yaya uygulanan titreşim ile temizleme yapılmaktadır.

Makineyle mutfak gideri açan tesisatçılar kırmadan kanal açan firmadır. Lavaboda kırmadan kanal temizlemek için cihazsız lavabo açan tesisatçı firmaları tercih etmemelisiniz. Çünkü tam tersi tadilat oluşturucu sonuçlar üretebilmektedirler. Hatta bazı ucuz tel kanal içine sokulup, çıkartılırken bile pimaşın kırılma riski vardır. Biz ise pimaş iç duvarlarına çok bir sürtünme yapmadan lavabo tıkanıklığı açma makinesi ile her türlü sistemin temiz duruma getirilmesini sağlamaktayız.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55