Maltepe Gülensu Lavabo Tıkanıklığı Açma

Maltepe Gülensu lavabo tıkanıklığı açma tesisatçı firması olarak son teknoloji robot cihazlarla kırmadan dökmeden tıkanmış lavabo açma servisimiz mevcuttur. Aynı gün içerisinde Çözüm Tesisat olarak Maltepe semtine hizmet vermekteyiz.

Gülensu Lavabo Ama Tamircisi

Maltepe Gülensu lavabo tıkanıklığı açma pis su kanalı sifonu içinin kırmadan makine ile temizlenmesini yapmaktayız. Dikey ve yatay lavabo kanalı içinde lavabo açan tıkanıklığı firma ekibimiz birazdan anlatacağımız robotla lavabo tıkanıklığı açma özelliklerini kullanır. 20 metreden uzun alanları bile kamera kullanıp, kirli oluşum noktalarını görebiliriz. Bazen firmalar gelir bazı ilkel metotları kullanır ve pek işe yaramaz ya biz bu riski almıyor ve sorun çıkarmadan çalışacak lavaboları sizlere sunuyoruz. Maltepe Gülensu lavabo tıkanıklığı açma duş teknesi, banyo küveti kanalı veya lavabo kanalı için ortak cihaz kullanır. Çünkü sıvı atık ünitelerinden bahsediyoruz. Konumlarının saptanması ile oradaki boru içlerine cihaz ile gireriz. İlerleyecek spiral telin vasfı sürtünme kuvvetini kullanarak içteki maddeleri ötelemesidir. Yani uzağa taşımasıdır. Zaten bu adımı 20 metre gibi uzun bir menzilde yapabilecek olmamızdan dolayı lavabo tıkanıklığı açan tesisatçı kronik sorunların devam etmesine asla izin vermez. Ayrıca kesici tel uzvu da olmadığı gibi kalın ve ince lavabo giderini de sorunsuz temizleyebilir ki 150mm gider kanalına kadar desteği vardır. Hızı da aşırı tutmayıp, gitmekte daha çok zorlandığı anlarda sistemi çalıştırıp temizleyerek lavabodan su gitmiyor problemine noktayı koyabiliriz.

Maltepe Gülensu lavabo tıkanıklığı açma lavabo sıhhi tesisat kanalında kameralı lavabo tıkanıklığı açma işlemini tıkanma sebebi ne olursa olsun açmaktadır. Çay posası, havuç ve salata artığı, et sinirleri, yağ kalıntıları, balığı temizlerken tıkanan lavaboları dahil hepsi için garantili ve net adımlar ile tıkanan lavaboyu robotla açıyoruz.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55