Maslak Lavabo Tıkanıklığı Açma

Maslak lavabo tıkanıklığı açma firması olarak lavabonuzu kırmadan ve dökmeden son teknoloji cihazlarla açmaktayız. Ayrıca aynı gün içerisinde Çözüm Merkezi olarak Şişli ilçesine hizmet vermekteyiz.

Maslak Cihazla Lavabo Tıkanıklığı Açma

Maslak lavabo tıkanıklığı açma uzman teknisyenlerimiz ve atık borularında her ne kalıntı olursa olsun açabilecek elektronik donanımlarımız ile tıkanma açma çalışmalarını yerine getirmekteyiz. Yoğun tuvalet kağıdı kullanılması, binalardaki kirlenmiş alanların suyun içine hapsedilmesi ve onun tuvalete dökülmesi ile birlikte bazı yanlışlar kanalları daraltsa da açılması için biz etkin teknikleri kullanmaktayız. Maslak lavabo tıkanıklığı açma olarak gider tıkanıklığı açma işlemlerinde daha masrafsız ve kalıcı çözümleri sunuyoruz. Yağmur suları, kanalizasyon taşkın problemi, bodrum ve alt katların sıhhi tesisat kanallarını su basması gibi pek çok problem zaman zaman karşınıza çıkabilir. Boru içini görerek atıkları temizlerken, boruya en ufak bir kıvılcım bile zararı dokunmayacak olan sistemleri kullanmaktayız. Rögar boruları, sıhhi tesisat kanalı içi gibi katı atıkların daha çok birikme yaptığı haznelerde faklı gider içi kılavuz kameraları kullanarak orada görüntüleme alabilir ve ilgili başlığı değiştirerek, daha çok uzağa gitmesini sağlayabilecek sistemleri kullanabiliriz. Eğer söz konusu bir banyo ve lavabo içi koku ile birlikte su yükselmesi, koku yapması hatta sızdırması ise parça değişim aşamasında kameralar ile yer sabitlemek ve bahsettiğimiz iç kanallarda su ile özenli bir yıkama işlemi bir arada sunulabilir.

Maslak lavabo tıkanıklığı açma sağlıklı ve kırmadan pimaş temizleme işlemini uygulayan firmalardan bir tanesidir. Amacımız yeni problemler oluşturmak değildir. Ayrıca pimaş kırılma yerini bulmada özel kameralar da kullandığımızı belirtmek istiyoruz.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55