Maslak Robotla Lavabo Açıcı

Maslak robotla lavabo açıcı tesisatçı firması olarak son teknoloji robot cihazlarla kırmadan tıkanmış lavabo açma servisimiz mevcuttur. Aynı gün içerisinde Çözüm Tesisat olarak Şişli semtine hizmet vermekteyiz.

Maslak Tıkalı Lavabo Açıcı

Maslak robotla lavabo açıcı dışarıdan görülemeyecek pimaş içi kirler için analiz sistemleri kullanmaktadır. Tıkalı kalan lavaboları en iyi açabilecek olan cihaz üniteleri ilk olarak gözlem sistemleri olmalıdır. Günümüzdeki kamera boyutları giderek küçücük boyutlara inmektedir. Uzun bir kablo ile yatay veya dikey olsun sayısız lavabo pimaşına kamera ile bakarak sorunu anlayarak çözebilecek ekipmanlarımızı tanıtmak istiyoruz. Maslak robotla lavabo açıcı için spiral helezon yay kullanır. Çelik halkaların iç içe geçtiği, esneyebilen ve robot cihaz ile atık parçalama, yapıştığı yerden sökme işlemlerinin yapıldığı bir ekipmandır. Elbette kameralı lavabo açma ile pimaş içine baktıktan sonra kullanılır. Pek çok tel kullanan firma bu analizi yok saymaktadır. Sıhhi tesisat gideri için çatlak varsa ne olacak? Biz buna benzer tüm araştırmaları yapmaktayız. Helezon yay ismi verilen bir çelik halat 30 metre boyunca kanal içindeki sisteme geçebilir. Küçük bir titreşim dalgası verilmektedir. Özellikle en ilerideki uca bu uygulanır. Tıkalı lavaboyu açmak için yavaşça daha derine yerleştiririz. Cihaz ile bulunan kısma ulaştığında o noktalarda çalıştırır ve iç tabakalara ilerlemesi sağlanır.

Maslak robotla lavabo açıcı size bir telefon kadar yakın. Pimaş giderleri riske etmeden kanal temizleme işlemini özel makinelerimiz ile yaptırabilirsiniz. Hemen lavabo açan tesisatçı ekibimizi arayınız. haftada birkaç kere tıkanan lavabo için sürekli başında pompa ile asla uğraşmayın. Biz sorunu zararsız ve kökten çözebilecek tüm donanımları kullanıyoruz.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55